Hiszpański. Krzyżówki dla początkujących A1A2
praca zbiorowa
Chcesz odkrywać hiszpański tak naturalnie, jak rozwiązujesz ulubioną łamigłówkę? Krzyżówki językowe sprawią, że nauka języka będzie prawdziwą chwilą relaksu, a nowe słówka zapadną w pamięć mimochodem! To forma nauki, która wciąga, odpręża i jednocześnie pozwala zapamiętywać nowe słówka bez wysiłku. Hiszpański. Krzyżówki dla początkujących A1-A2 to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Edgard
- Data premiery: 2026-02-04
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 104
- Wymiary: 236 x 165
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3719579
Tytuł
Hiszpański. Krzyżówki dla początkujących A1A2
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Liczba stron
104
Typ okładki
miękka
Data premiery
2026-02-04
Rok wydania
2026
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
236 x 165
Waga
0.22 kg
Wysokość
165 mm
Długość
236 mm
Głębokość
5 mm
Szerokość
165 mm
Nasza cena
22,29 zł
Symbol produktu:
9788368586442
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Hiszpański. Krzyżówki dla początkujących A1A2” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










