Historia literatury japońskiej
Unikatowa w skali świata literatura japońska słynie głównie z poezji (starożytne epoki Nara oraz Heian), jak również z tekstów powieściowych, zaliczających się do najstarszych na świecie (jak tysiącletnia opowieść dworska Genji monogatari). Japońskie średniowiecze obfituje z kolei w historie wojenne i wysmakowane szkice (epoka Kamakura). W okresie Muromachi na scenę wchodzą słynne po dziś dzień gaCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
- Data premiery: 2012-09-25
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 520
- Wymiary: 238 x 166
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
803015
Tytuł
Historia literatury japońskiej
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
520
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2012-09-25
Rok wydania
2021
Wymiary
238 x 166
Waga
0.73 kg
Wysokość
165 mm
Długość
235 mm
Głębokość
165 mm
Szerokość
165 mm
Nasza cena
89,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Historia literatury japońskiej” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









