Eurazjatyzm na wspak
Książka mówi o Polsce, z Rosją jej eurazjatyckim alter ego w tle. Pokazuje, jak rozgałęzienie dziejów polskich na nurt piastowski, który od XV wieku zanurza się w mało widoczną historię długiego trwania, oraz na kipiel jagiellońsko-sarmacką, z jej wirami wetowania, rokoszy i insurekcji, pnie się przez dzieje Polski aż do dnia dzisiejszego. I znów odradza polski eurazjatyzm, powodując, że pytanie oCzytaj więcej
- Wydawnictwo: TAiWPN Universitas Kraków
- Data premiery: 2021-03-03
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 760
- Wymiary: 237 x 156
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2975335
Tytuł
Eurazjatyzm na wspak
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
760
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2021-03-03
Rok wydania
2020
Wymiary
237 x 156
Waga
1.09 kg
Wysokość
37 mm
Długość
235 mm
Głębokość
150 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
150 mm
Nasza cena
49,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Eurazjatyzm na wspak” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









