Ekopuzzle dwuelementowe. Strażak czy astronauta?
Strażak czy astronautka? Kim będę gdy dorosnę 2+Seria: Ekopuzzle dwuelementowe Puzzle Strażak czy astronautka?, w których łączymy w pary przedstawicieli profesji z pojazdami umożliwiającymi ich wykonywanie, są nie tylko narzędziem wspomagającym motorykę małą u dzieci. Dają też okazję do rozmowy o przyszłości, marzeniach związanych z pracą i zainteresowaniach. Do zestawu dołączone są zadaniCzytaj więcej
- Producent: Muduko
- Data premiery: 2021-12-15
- Okładka: etui kartonowe
- Liczba elementów: 15x2
- Wymiary: 285 x 220
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3202011
Tytuł
Ekopuzzle dwuelementowe. Strażak czy astronauta?
Producent
Liczba elementów
15x2
Wiek od (lata)
3
Liczba elementów zakres
Do 49
Typ okładki
etui kartonowe
Wymiary
285 x 220
Waga
0.67 kg
Wysokość
220 mm
Długość
285 mm
Głębokość
57 mm
Język
polski
Język oryginału
polski
Szerokość
215 mm
Data premiery
2021-12-15
Rok wydania
2024
Nasza cena
30,49 zł
Opinie i recenzje Ekopuzzle dwuelementowe. Strażak czy astronauta?
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Beata S.2022-05-25Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









