Edukacja międzykulturowa jako czynnik rozwoju...
Mimo świetnych tradycji innych krajów europejskich (International Peace Research Institute w Sztokholmie, galtungowski Peace Research Institute w Oslo, Peace Research Association z siedzibą w Londynie), wątki badań nad pokojem oraz wychowania dla pokoju były stosunkowo słabo artykułowane na gruncie polskim i praktycznie są nieobecne w polskiej myśli pedagogicznej XXI wieku. Z tym większym uznaniemCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Katedra Wydawnictwo Naukowe
- Data premiery: 2018-03-10
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 596
- Wymiary: 194 x 122
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
757873
Tytuł
Edukacja międzykulturowa jako czynnik rozwoju...
Autorzy
praca zbiorowa, Krystyna M. Błeszyńska
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
596
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2018-03-10
Rok wydania
2018
Wymiary
194 x 122
Waga
0.51 kg
Wysokość
120 mm
Długość
194 mm
Głębokość
122 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
120 mm
Nasza cena
53,69 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Edukacja międzykulturowa jako czynnik rozwoju...” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









