Xi

"Doktor od emocji. Kolorowy potwór" Anny Llenas to bajka i poradnik w jednym, a warto polecić tę książeczkę wszystkim rodzicom, wychowawcom oraz nauczycielom, właśnie zamierzającym wyjaśnić dzieciom, jak działają ludzkie emocje. Kolorowy potwór już od lat pomaga dziecku w odkrywaniu świata, a tym razem opowie trochę o uczuciach. Będzie mówił o dobrych i złych oraz małych i wielkich emocjach. Co niemniej ważne, dorosły czytelnik znajdzie tu wiele ciekawych porad, które ułatwiają prowadzenie rozmowy z dziećmi oraz wyciąganie z niej wniosków. Ta niezwykła książeczka pomoże kilkulatkowi zrozumieć siebie i innych!

O czym jest "Doktor od emocji. Kolorowy potwór"?

Kolorowy potwór właśnie został prawdziwym lekarzem, ale nie taki zwykłym, a tym od emocji! Od teraz pomaga dzieciom w odkrywaniu świata uczuć. Co tym razem proponuje wesoły bohater Anny Llenas? Przygotował dla czytelników specjalny zestaw do regulacji emocjonalnej. Dzięki niemu wyjaśni wszystkim małym czytelnikom, jak radzić sobie z emocjami, nawet tymi najtrudniejszymi. Przed czytelnikami wspaniała przygoda, która będzie również świetną okazją, by nauczyć się czegoś nowego. Zobaczycie, że nie tylko wesołego potworka, ale uczucia też można oswoić!

"Doktor od emocji. Kolorowy potwór" - opinie

"Doktor od emocji. Kolorowy potwór" to książeczka dla dzieci z poradami dla rodziców, dzięki której możesz łatwo rozpocząć rozmowę z malcem o tym, co myśli i czuje w określonych sytuacjach. Kolorowy potwór świetnie przybliża dziecku, na czym polega radość, smutek czy złość. Wyjaśnia, jak uspokoić się w nerwowej sytuacji. Uczy też, dlaczego trzeba szanować uczucia innych osób. Ta rewelacyjna książeczka rozwija empatię, a także pomaga dzieciom w ćwiczeniu samokontroli. Na szczególną uwagę zasługują również charakterystyczne ilustracje autorki, których prosta stylistyka łatwo wzbudza uśmiech na twarzy dziecka.

Anna Llenas to hiszpańska pisarka, a także ilustratorka, wyspecjalizowana w literaturze dziecięcej. Książki tej wspaniałej autorki pomagają dziecku poznawać świat. Artystka urodziła się w Barcelonie i tam właśnie ukończyła studia artystyczne. Obecnie współpracuje z wieloma uznanymi autorami, wydawcami oraz firmami. Wykonywała również projekty graficzne dla hiszpańskiego rządu. Ta wyjątkowa artystka zdobyła też uprawnienia, dzięki którym może prowadzić arteterapię. W ten sposób wspiera dzieci w rozwoju emocjonalnym i tworzeniu wspaniałej osobowości. Czytelnikom jest doskonale znana jako autorka przygód kolorowego potwora, ułatwiającego najmłodszym dzieciom zdobywanie wielu nowych umiejętności.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3392551
Ładowanie...