Czując. Rozmowy o emocjach (Agnieszka Jucewicz) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Czując. Rozmowy o emocjach

Agnieszka Jucewicz

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 328
-34%

44,99 zł

29,89 zł

oszczędzasz 15,10 zł (34%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Opis

Odkryj niezwykły świat ludzkich emocji! Razem z Agnieszką Jucewicz, dziennikarką i autorką książek psychologicznych, przyjrzysz się bliżej ludzkiej emocjonalności oraz prawdziwej sile uczuć. "Czując. Rozmowy o emocjach" to również spotkanie z wybitnymi ekspertami, psychologami i psychoterapeutami. Znajdziesz tu wzruszające oraz zachęcające do refleksji wywiady z uznanymi badaczami ludzkiego umysłu. Bogdan de Barbaro, Bartłomiej Dobroczyński, Danuta Golec, Ewa Chalimoniuk, Zofia Milska-Wrzosińska, Anna Król-Kuczkowska, Paul Bloom, Cezary Żechowski i Andrzej Depko przekazują wiedzę czytelnikom. Zobacz, czym właściwie są emocje!

"Czując. Rozmowy o emocjach" to przygoda z psychologią, podczas której możesz dobrze zrozumieć rolę różnych uczuć i ich wpływ na życie człowieka. Rozmówcy walczą z obiegowymi opiniami oraz pokazują, w jaki sposób emocje tworzą i zmieniają relacje międzyludzkie oraz jakie jest ich ukryte znaczenie. Wybitni badacze wyjaśniają mechanizmy powstawania uczuć, które istnieją poza świadomością człowieka. To znakomite źródło wiedzy psychologicznej, ułatwiające zrozumienie innych ludzi.

Razem z badaczami odbędziesz niesamowitą wyprawę do wnętrza ludzkiego umysłu. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i wyczuciu wybitnych ekspertów poznasz tajemnice ludzkiej psychiki. Możesz przy tym dobrze zrozumieć własne emocje. To rewelacyjny sposób na rozwój samoświadomości oraz inteligencji emocjonalnej. Współczucie, smutek, radość, wdzięczność, lęk, poczucie krzywdy lub winy, pokora, złość, zazdrość, wstyd i miłość w tajemniczy sposób wpływają na charakter człowieka, czyniąc go tym, kim jest. Odkrywając znaczenie oraz mechanizmy działania tych uczuć, możesz lepiej poznać siebie.

Ta wyjątkowa książka rozwiewa wiele wątpliwości dotyczących odczuwania emocji. Autorzy pomagają w zrozumieniu znaczenia emocjonalności i odkryciu szans, które ta cecha niesie dla człowieka. Agnieszka Jucewicz przeprowadziła głębokie rozmowy z wybitnymi badaczami, chcąc podzielić się z czytelnikami relacją z tych wspaniałych spotkań. To opowieść pełna ciekawych spostrzeżeń na temat ludzkiej natury, zaskakująca niesamowitymi faktami oraz odkryciami współczesnej nauki.

Agnieszka Jucewicz to znana dziennikarka i autorka książek psychologicznych. Studiowała filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim. Była redaktor naczelną magazynu "Wysokie Obcasy". Jako pisarka postawiła sobie za zadanie opracowanie serii książek psychologicznych, powstających dzięki udziałowi uznanych badaczy. Autorka zaprasza do współpracy wybitnych psychologów, psychiatrów i seksuologów, chcąc przekazywać rzetelną wiedzę swoim czytelnikom. Agnieszka Jucewicz została nominowana do nagrody Grand Press w kategorii "dziennikarstwo specjalistyczne".

Poznaj książki psychologiczne i socjologiczne, wyjaśniające przełomowe odkrycia wspaniałych badaczy!

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3242119
Tytuł Czując. Rozmowy o emocjach
Autor Agnieszka Jucewicz
Wydawnictwo Agora
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 328
Data premiery 2019-03-13
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 215 x 155
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.52
Cena detaliczna 44,99 zł
Nasza cena 29,89 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Marianna E.

4/5
| 16-08-2022
Faktycznie książkę się chłonie, wraca do niej, notuje, podkreśla, analizuje, jest źródłem raczej przemyśleń i głębokich refleksji niż informacji naukowych. Opiera się na formie wywiadów, więc poznajemy bardziej praktyczną stronę emocji, oczywiście nie mniej ważną. Autorka bardzo sensownie zebrała tematykę, formę, rozmówców. Z całą pewnością mogę polecić, lektura jest szybka, przyjemna, nie wywołuje jakichś emocjonalnych odjazdów, ani nie skłania do analizowania każdego naszego zachowania. Polecam jako lekturę wprowadzającą do tematyki, mądrą, ale dosyć lekką.

Honorata T.

5/5
| 12-08-2022
Dzięki wywiadom całość nie ma takiej przytłaczającej formy. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że raczej w powierzchowny sposób dotyka tych tematów, moim zdaniem będzie świetna na początek, jeśli w przyszłości chcemy sięgnąć po bardziej profesjonalne wydawnictwa. Jako wprowadzenie do tematu, oceniam ją bardzo dobrze, jest napisana starannie, zwięźle, wywiady i rozmówcy moim zdaniem bardzo trafnie wyselekcjonowanie. Wszystko tutaj gra i dotyka właściwych tematów i na pewno pozwala zrozumieć nasze własne emocje oraz emocje i zachowania naszych ukochanych ludzi. Bardzo polecam!

Arleta H.

5/5
| 08-08-2022
Książka może wyłącznie z perspektywy naukowej nie jest odkrywcza, ale jej forma skłania ku ogromnej refleksji. Każda część poświęcona jest innej emocji, a treść opiera się na wywiadach, można powiedzieć, że ma formę reportażową. Czyta się ją niezwykle płynnie, jest na tyle wciągająca, że w zasadzie chce się i potrzebuje do niej wracać, aby wynotować, co ciekawsze i ważne dla nas samych spostrzeżenia. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą sięgnąć w głąb swoich emocji, bo tak jak wspomniałam przytoczone przykłady mocno to ułatwiają.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
6. grudnia, wt. — 7. grudnia, śr.
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
7. grudnia, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
6. grudnia, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
6. grudnia, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
6. grudnia, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
6. grudnia, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
6. grudnia, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
6. grudnia, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...