Xi

Czując. Rozmowy o emocjach

Odkryj niezwykły świat ludzkich emocji! Razem z Agnieszką Jucewicz, dziennikarką i autorką książek psychologicznych, przyjrzysz się bliżej ludzkiej emocjonalności oraz prawdziwej sile uczuć. "Czując. Rozmowy o emocjach" to również spotkanie z wybitnymi ekspertami, psychologami i psychoterapeutami. Znajdziesz tu wzruszające oraz zachęcające do refleksji wywiady z uznanymi badaczami ludzkiego umysłuCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Agora
 • Data premiery: 2019-03-13
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 328
 • Wymiary: 219 x 157

Odkryj niezwykły świat ludzkich emocji! Razem z Agnieszką Jucewicz, dziennikarką i autorką książek psychologicznych, przyjrzysz się bliżej ludzkiej emocjonalności oraz prawdziwej sile uczuć. "Czując. Rozmowy o emocjach" to również spotkanie z wybitnymi ekspertami, psychologami i psychoterapeutami. Znajdziesz tu wzruszające oraz zachęcające do refleksji wywiady z uznanymi badaczami ludzkiego umysłu. Bogdan de Barbaro, Bartłomiej Dobroczyński, Danuta Golec, Ewa Chalimoniuk, Zofia Milska-Wrzosińska, Anna Król-Kuczkowska, Paul Bloom, Cezary Żechowski i Andrzej Depko przekazują wiedzę czytelnikom. Zobacz, czym właściwie są emocje!

"Czując. Rozmowy o emocjach" to przygoda z psychologią, podczas której możesz dobrze zrozumieć rolę różnych uczuć i ich wpływ na życie człowieka. Rozmówcy walczą z obiegowymi opiniami oraz pokazują, w jaki sposób emocje tworzą i zmieniają relacje międzyludzkie oraz jakie jest ich ukryte znaczenie. Wybitni badacze wyjaśniają mechanizmy powstawania uczuć, które istnieją poza świadomością człowieka. To znakomite źródło wiedzy psychologicznej, ułatwiające zrozumienie innych ludzi.

Razem z badaczami odbędziesz niesamowitą wyprawę do wnętrza ludzkiego umysłu. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i wyczuciu wybitnych ekspertów poznasz tajemnice ludzkiej psychiki. Możesz przy tym dobrze zrozumieć własne emocje. To rewelacyjny sposób na rozwój samoświadomości oraz inteligencji emocjonalnej. Współczucie, smutek, radość, wdzięczność, lęk, poczucie krzywdy lub winy, pokora, złość, zazdrość, wstyd i miłość w tajemniczy sposób wpływają na charakter człowieka, czyniąc go tym, kim jest. Odkrywając znaczenie oraz mechanizmy działania tych uczuć, możesz lepiej poznać siebie.

Ta wyjątkowa książka rozwiewa wiele wątpliwości dotyczących odczuwania emocji. Autorzy pomagają w zrozumieniu znaczenia emocjonalności i odkryciu szans, które ta cecha niesie dla człowieka. Agnieszka Jucewicz przeprowadziła głębokie rozmowy z wybitnymi badaczami, chcąc podzielić się z czytelnikami relacją z tych wspaniałych spotkań. To opowieść pełna ciekawych spostrzeżeń na temat ludzkiej natury, zaskakująca niesamowitymi faktami oraz odkryciami współczesnej nauki.

Agnieszka Jucewicz to znana dziennikarka i autorka książek psychologicznych. Studiowała filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim. Była redaktor naczelną magazynu "Wysokie Obcasy". Jako pisarka postawiła sobie za zadanie opracowanie serii książek psychologicznych, powstających dzięki udziałowi uznanych badaczy. Autorka zaprasza do współpracy wybitnych psychologów, psychiatrów i seksuologów, chcąc przekazywać rzetelną wiedzę swoim czytelnikom. Agnieszka Jucewicz została nominowana do nagrody Grand Press w kategorii "dziennikarstwo specjalistyczne".

Poznaj książki psychologiczne i socjologiczne, wyjaśniające przełomowe odkrycia wspaniałych badaczy!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3242119
Tytuł
Czując. Rozmowy o emocjach
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
328
Data premiery
2019-03-13
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
219 x 157
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.52
Długość
155
Głębokość
215
Wysokość
157
Nasza cena
28,69 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,7/5
6 recenzji
 • 5
  4
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Marianna E. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2022-08-16
  Faktycznie książkę się chłonie, wraca do niej, notuje, podkreśla, analizuje, jest źródłem raczej przemyśleń i głębokich refleksji niż informacji naukowych. Opiera się na formie wywiadów, więc poznajemy bardziej praktyczną stronę emocji, oczywiście nie mniej ważną. Autorka bardzo sensownie zebrała tematykę, formę, rozmówców. Z całą pewnością mogę polecić, lektura jest szybka, przyjemna, nie wywołuje jakichś emocjonalnych odjazdów, ani nie skłania do analizowania każdego naszego zachowania. Polecam jako lekturę wprowadzającą do tematyki, mądrą, ale dosyć lekką.
 • Honorata T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-08-12
  Dzięki wywiadom całość nie ma takiej przytłaczającej formy. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że raczej w powierzchowny sposób dotyka tych tematów, moim zdaniem będzie świetna na początek, jeśli w przyszłości chcemy sięgnąć po bardziej profesjonalne wydawnictwa. Jako wprowadzenie do tematu, oceniam ją bardzo dobrze, jest napisana starannie, zwięźle, wywiady i rozmówcy moim zdaniem bardzo trafnie wyselekcjonowanie. Wszystko tutaj gra i dotyka właściwych tematów i na pewno pozwala zrozumieć nasze własne emocje oraz emocje i zachowania naszych ukochanych ludzi. Bardzo polecam!
 • Arleta H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-08-08
  Książka może wyłącznie z perspektywy naukowej nie jest odkrywcza, ale jej forma skłania ku ogromnej refleksji. Każda część poświęcona jest innej emocji, a treść opiera się na wywiadach, można powiedzieć, że ma formę reportażową. Czyta się ją niezwykle płynnie, jest na tyle wciągająca, że w zasadzie chce się i potrzebuje do niej wracać, aby wynotować, co ciekawsze i ważne dla nas samych spostrzeżenia. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą sięgnąć w głąb swoich emocji, bo tak jak wspomniałam przytoczone przykłady mocno to ułatwiają.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
0,00 zł

O Autorze


3242119
Ładowanie...