Czarolina. Dziewczynka, która kochała zwierzołaki.
Drugi tom opowieści rozgrywającej się w miejscu, gdzie nadal żyją potwory z mitów, legend i baśni! Na wyspie Vorn trwa kurs na temat stworzeń fantastycznych, jednak dobrą zabawę i rywalizację między uczniami profesora Balzara zakłócają przerażające wydarzenia - ktoś zmienia istoty żywe w szklane posągi! Nastoletnia Czarolina, mająca moc rozpoznawania nadnaturalnych gatunków, podejrzewa, że samaCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Egmont
- Serie: Czarolina
- Data premiery: 2025-08-06
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 48
- Wymiary: 291 x 224
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3661801
Tytuł
Czarolina. Dziewczynka, która kochała zwierzołaki.
Autorzy
Wydawnictwo
Serie:
Liczba stron
48
Typ okładki
twarda
Data premiery
2025-08-06
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
291 x 224
Waga
0.39 kg
Wysokość
224 mm
Długość
291 mm
Głębokość
7 mm
Wiek od (lata)
9
Szerokość
220 mm
Nasza cena
35,99 zł
Symbol produktu:
9788328178274
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Czarolina. Dziewczynka, która kochała zwierzołaki.” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










