Ćwiczenia artykulacyjne. Głoska L. Zeszyt 7
Nowe wydanie - w dużym formacie z kolorową wkładką do wycięcia! Siódmy zeszyt ćwiczeń logopedycznych z serii Sylaby, słowa, wyrazy przeznaczony jest dla dzieci, u których stwierdzono nieprawidłową wymowę głoski l (lambdacyzm) lub zastępowanie jej głoską ł lub j (paralambdacyzm). Proponowany w zeszycie materiał obejmuje ćwiczenia utrwalające prawidłową wymowę głoski l w różnych pozycjach w wyraCzytaj więcej
- Wydawnictwo: WE
- Serie: Ćwiczenia artykulacyjne, Sylaby, słowa, wyrazy
- Data premiery: 2013-03-04
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 56
- Wymiary: 297 x 210
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
865267
Tytuł
Ćwiczenia artykulacyjne. Głoska L. Zeszyt 7
Autor
Producent
Typ publikacji
ćwiczenia, karty pracy
Wydanie
2
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
56
Typ okładki
miękka
Data premiery
2013-03-04
Rok wydania
2012
Wymiary
297 x 210
Waga
0.19 kg
Wysokość
6 mm
Długość
289 mm
Głębokość
205 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
205 mm
Nasza cena
26,86 zł
Opinie i recenzje książki Ćwiczenia artykulacyjne. Głoska L. Zeszyt 7
4,0/5
2 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Małgorzata K.2021-12-09Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










