Cuda niewidy. Alternatywne wędrówki po Polsce
SCHODZIMY Z GŁÓWNEGO SZLAKU, ŻEBY znaleźć ludzkie zęby w ścianie kościoła, zachwycić się pięknem mięsnych sklepów, przejść się monumentalnym mostem zbudowanym przez dzielnego rolnika. Jeśli szukasz nietuzinkowych miejsc w Polsce, nie możesz ruszyć w drogę bez tej książki! Aleksandra i Grzegorz Koper, twórcy profilu @byli_widzieli, zabiorą cię w fascynującą wędrówkę po naszym kraju. Wspólnie Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Znak
- Data premiery: 2026-05-20
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 320
- Wymiary: 209 x 142
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3743221
Tytuł
Cuda niewidy. Alternatywne wędrówki po Polsce
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
320
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2026-05-20
Rok wydania
2026
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
209 x 142
Waga
0.44 kg
Wysokość
142 mm
Długość
209 mm
Głębokość
22 mm
Szerokość
140 mm
Nasza cena
54,49 zł
Symbol produktu:
9788384270721
Opinie i recenzje książki Cuda niewidy. Alternatywne wędrówki po Polsce
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Gosia Klient niezweryfikowany2026-06-07Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










