Crazy Chic - Lovely Make-Up
Kolorowa paletka z serii Crazy Chic Lovely skrywa dwa błyszczyki do ust zamknięte w uroczym opakowaniu ozdobionym sympatycznymi grafikami. Niewielki format i atrakcyjny wygląd sprawiają, że produkt przyciąga uwagę młodych miłośniczek zabawy w makijaż i stylizację. Wyjątkową cechą paletki jest możliwość rozdzielenia jej na dwie części, dzięki czemu można zatrzymać jedną dla siebie, a drugą podarowaCzytaj więcej
- Producent: Clementoni
- Serie: Crazy Chic
- Wymiary: 118 x 112
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3716500
Tytuł
Crazy Chic - Lovely Make-Up
Producent
Serie:
Wiek od (lata)
6
Wymiary
118 x 112
Waga
0.1 kg
Wysokość
112 mm
Długość
118 mm
Głębokość
35 mm
Szerokość
110 mm
Rok wydania
2026
Nasza cena
19,19 zł
Symbol produktu:
277056
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Crazy Chic - Lovely Make-Up” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










