Chemia. Zbiór zadań do szkoły podstawowej
Zbiór jest przeznaczony dla uczniów klas siódmych i ósmych, którzy chcą utrwalić swoje wiadomości z chemii. Obejmuje wszystkie obowiązujące treści nauczania z nowej podstawy programowej.Obszerny zestaw zadań podzielono na 7 działów:1. Substancje chemiczne2. Symbole, wzory i równania chemiczne3. Woda i roztwory wodne4. Budowa substancji chemicznych5. Rodzaje związków nieorganicznych6. Pierwiastki cCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Pazdro
- Data premiery: 2021-03-24
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 168
- Wymiary: 235 x 165
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
729239
Tytuł
Chemia. Zbiór zadań do szkoły podstawowej
Autorzy
Producent
Klasa
7
Typ publikacji
zbiór zadań, testów
Wydanie
3
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
168
Typ okładki
miękka
Data premiery
2021-03-24
Rok wydania
2017
Wymiary
235 x 165
Waga
0.27 kg
Wysokość
3 mm
Długość
238 mm
Głębokość
162 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
165 mm
Nasza cena
31,03 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Chemia. Zbiór zadań do szkoły podstawowej” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









