Xi
 » Książki dla dzieci

Najczęściej kupowane razem

Bing. Nowa kolekcja bajek
Ted Dewan, praca zbiorowa
5/5
26,99 zł
Bing. Nowa kolekcja bajek 2
praca zbiorowa
5/5
24,89 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
80,27 zł

W serii "Nowa kolekcja bajek", pojawił się właśnie kolejny bohater. Oto Bing - ciekawski, uroczy królik, który uwielbia zabawę! Ma grono wiernych przyjaciół, z którymi codziennie przeżywa wspaniałe przygody - to Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Razem codziennie przeżywają niesamowite przygody! Ta wesoła ferajna uwielbia karmić kaczki w parku, śpiewać i bawić się w chowanego. Czasem też udaje im się przygotować pyszny koktajl. Albo złapać ciuchcię do toalety. Bingowi zawsze towarzyszy jego przyjaciel i opiekun Flop, który pomaga Bingowi i reszcie we wszystkim, czego potrzebują, służy dobrymi radami i jest na wyciągnięcie ręki. A czasem zdarza się, że to Bing i przyjaciele pomagają jemu.

W książce "Bing. Nowa kolekcja bajek" mały czytelnik pozna wszystkie przygody Binga i spółki! Znajdują się tu cztery bogato ilustrowane opowiadania: Kaczki, Koktajl, Zabawa w chowanego i Opieka nad Flopem. Wszystkie są adaptacją tekstów autorstwa Teda Dewana. To doskonała propozycja dla ciekawych świata przedszkolaków, które znają uroczego Binga i jego przyjaciół z bajki emitowanej na kanale Mini Mini +. Edukacyjne opowieści o Bingu pomagają dziecku poznać świat, uczą, bawią i dostarczają wzruszeń, więc spodobają się również tym maluchom, które jeszcze Binga nie znają. Opowiadania dotyczą życia i sytuacji, z którymi dziecko mierzy się na co dzień. Podczas lektury można dziecku wytłumaczyć wiele kwestii i wskazać, jak sobie radzić z trudnymi emocjami. Książka nadaje się na każdą porę dnia - wspaniałe ilustracje, duży druk i niewielka ilość tekstu na stronie pomagają w nauce samodzielnego czytania.

W serii „Nowa Kolekcja Bajek” wydawnictwo Harper Collins Polska wydawane są książeczki, które świetnie nadają się nie tylko na wieczorne czytanie do poduszki, ale i pomagają w codziennym życiu malucha. Bing i jego przyjaciele to mili znajomi dla przedszkolaka, który będzie mógł utożsamiać się z przeżywanymi przez nich historiami.

Książeczka opatrzona jest twardą oprawą. Druk odznacza się wspaniałymi, intensywnymi kolorami, które przypadną do gustu dziecku. Polskie tłumaczenie jest dziełem Pauliny Zagórskiej.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Joanna Ś.

Klient zweryfikowany

5/5
| 23-07-2021 | Recenzja zweryfikowana
moje dziecko uwielbia tego królika wiec bajka jak najbardziej trafiona. ma dopiero 2 latka wiec jakieś długie czytanki nie wchodza w grę bo sie szybko nudzi, a ona ma własnie takie idealne fragmenty na stronie.

Katarzyna L.

Klient zweryfikowany

5/5
| 14-05-2021 | Recenzja zweryfikowana
Fajna książeczka, kolorowa, interesująca. Dziecko zadowolone.

Ilona O.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 23-03-2021 | Recenzja zweryfikowana
Uwielbiamy wszystkie książki Binga. Są zabawne, urocze i pełne emocji. Są też bardzo wartościowe pod względem treści, ponieważ odwołują się do bliskich dziecku sytuacji i pomagają mu poznawać świat. Jak najbardziej polecam.

Halina E.

Klient niezweryfikowany

4/5
| 20-03-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książkowa kolekcja z przygodami króliczka Binga to świetna opcja, szczególnie gdy nie chcemy sięgać po wersję animowaną. Sympatyczny bohater pomaga maluchowi zrozumieć poszczególne zdarzenia i odpowiedzieć na wiele kłębiących się w dziecięcej głowie pytań. Kolory przykuwają wzrok a twarda oprawa przetrwa niejedną dziecięcą interwencję.

Robert R.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 19-03-2021 | Recenzja zweryfikowana
Opowieści o perypetiach Binga i jego wesołej kompani to idealny materiał na wieczorne czytanie do poduszki. Barwne i szczegółowe ilustracje zachęcają do odkrywania bingowego świata a powiększona czcionka motywuje dziecko do samodzielnego czytania.  

Dostawa

2901898
Ładowanie...