Xi

Fani serii "Lipowo" bez wahania sięgną po najnowszą powieść Katarzyny Puzyńskiej "Bezgłos". Wiernych czytelników autorki nie trzeba przekonywać do najnowszej pozycji, a osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z autorką, po zakończonej lekturze na pewno pozostaną z jej twórczością na dłużej.

Puzyńska jak zawsze serwuje czytelnikom niezwykły thriller, w którym poza niewyjaśnioną zbrodnią kryją się także wątki mistyczne, elementy horroru i motywy mocno osadzone w mitologii Słowian. Brzmi zachęcająco? Sięgnijcie po powieść "Bezgłos", a przekonacie się, że autorka zaoferowała czytelnikowi o wiele więcej!

O czym jest książka "Bezgłos" i czy ma związek z Lipowem?

Tym razem pisarka skupiła się na bohaterce, której historia toczy się w sposób niezwiązany z serią, każdy więc może sięgnąć po tę książkę, bez obaw, że fabuła jest powiązana z nieprzeczytanym cyklem.

Bohaterką "Bezgłosu" jest Julia Wilk. Kobieta uciekając przed swoją przeszłością pojawia się w Wieszczach, niewielkiej miejscowości pod Brodnicą. Początkowo sielankowy obraz miejsca zostaje zburzony nie tylko przez społeczność posiadającą więcej brudnych sekretów niż główna bohaterka, lecz także przez przerażające nocne najście, którego doświadczy Julia.

Bohaterka zrozumie, że z własnego piekła trafiła do kolejnego, poranek po wstrząsających, nocnych doświadczeniach przyniesie decyzję o jak najszybszym opuszczeniu tego miejsca. To jednak okaże się niemożliwe. Paniczną chęć ucieczki z Wieszczy spotęguje znalezienie przez bohaterkę zwłok zamordowanej kobiety. Jak wielkie będzie zaskoczenie Julii, kiedy okaże się, że w kilka godzin uprzątnięto miejsce, a mieszkańcy sprawiają wrażenie, jak gdyby nic się nie wydarzyło...

Niedługo po tym kobieta uświadomi sobie, że tajemnice mieszkańców Wieszczy są o wiele gorsze od jej własnej. Tylko jak uciec z tego przeklętego miejsca? Bohaterka ryzykując życie będzie musiała w końcu komuś zaufać, komuś, kto pomoże jej się stamtąd wydostać. Czy to jednak okaże się słuszną decyzją, musicie przekonać się sami...

Książka "Bezgłos" - opinie i świetne przyjęcie przez fanów thrillerów noir

Doświadczenie autorki w sferze psychologii oraz jej rozległa wiedza na ten temat widoczna jest na każdej stronie powieści "Bezgłos". Skrupulatnie budowane napięcie, mnożące się niewiadome oraz bohaterowie stanowiący skomplikowaną zagadkę to tylko niektóre z elementów książki. Dodanie do całości wątków mistycznych oraz elementów mocno korespondujących z kulturą słowiańską nadaje całości wybitnego charakteru, który potęguje uczucie grozy towarzyszące lekturze.

"Bezgłos" to emocje, wciągająca akcja - w skrócie idealna lektura dla każdego wielbiciela mrocznych i wielowymiarowych thrillerów!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3421055
Ładowanie...