Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Zofia Zaniewska-Wojtków

   (4 produktów)

  Szczeka, merda, mówi. Jak być najlepszym człowiekiem swojego psa

  Zofia Zaniewska-Wojtków, Piotr Wojtków

  (okładka twarda)

  42,99 
  Wysyłka dzisiaj

  W Harmonii z Psem

  Piotr Wojtków, Zofia Zaniewska-Wojtków

  (okładka twarda)

  85,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Psy i dzieci. Jak ugryźć temat

  Piotr Wojtków, Zofia Zaniewska-Wojtków

  (okładka miękka)

  37,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Dekoder psów. Praktyczny przewodnik po świecie psich sygnałów. Część 1

  Piotr Wojtków, Zofia Zaniewska-Wojtków

  (okładka twarda)

  49,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Zofia Zaniewska-Wojtków

  Zofia Zaniewska-Wojtków jest behawiorystką i trenerką psów. Ukończyła stosowaną psychologię zwierząt, specjalizując się w psychologii psa, a także bioetykę. Ponadto studiowała socjologię na angielskim University of Bath. To również certyfikowana trenerka Fear Free Animal Trainer. Jako inspektor zajmowała się zwierzętami w złym stanie fizycznym oraz emocjonalnym. Prowadzi szkołę Wojtków Szkolenia i Psiedszkole, udziela konsultacji behawioralnych oraz organizuje treningi dla psów.

  Zofia Zaniewska-Wojtków jest autorką Psich Spotkań i prowadzi liczne wykłady oraz szkolenia dla przyszłych trenerów i behawiorystów. Ciągle szuka nowych rozwiązań treningowych, korzystając z wiedzy naukowej. Często uczestniczy w zagranicznych konferencjach, pogłębiających jej wiedzę o prawidłowej opiece nad psami. Niezwykle ważne są dla niej programy szkoleniowe oparte o rzetelne badania naukowe oraz doskonałą znajomość emocji zwierząt i ich typowego zachowania. Ponadto jest bardzo zainteresowana psimi sportami oraz praktykuje ze swoim psem Nosework.

  "Szczeka, merda, mówi. Jak być najlepszym człowiekiem swojego psa" - książka, którą wspólnie napisali Zofia Zaniewska-Wojtków i Piotr Wojtków. To pozycja umożliwiająca czytelnikom dobre zrozumienie potrzeb oraz wymagań swoich psów, co pomaga w zapewnieniu im odpowiedniej opieki. Prawidłowe odczytanie reakcji zwierzęcia wpływa na rozwój jego relacji z człowiekiem, budując prawdziwe poczucie przyjaźni i zrozumienia. Porady oparte o najnowsze odkrycia naukowe są znakomitą propozycją dla wszystkich miłośników psów.

  Ładowanie...