Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Wojciech Harpula

   (7 produktów)

  Nad życie. Czego uczą nas umierający

  (okładka twarda)

  33,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Cham i pan. A nam, prostym, zewsząd nędza?

  (okładka miękka)

  37,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Patchworki

  (okładka miękka)

  32,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Zwrotnice dziejów. Alternatywne historie Polski

  (okładka zintegrowana)

  30,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Czy diabeł mieszka na Kremlu?

  (okładka miękka)

  23,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Wojciech Harpula

  Wojciech Harpula jest dziennikarzem i publicystą, a także redaktorem naczelnym i dyrektorem online "Gazety Krakowskiej".

  Od 1998 roku jest związany z nowymi mediami - publikował na łamach "Rzeczpospolitej", a później na stronach internetowych: Onet.pl, gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl oraz naszemiasto.pl. Zajmuje się przede wszystkim koordynacją i rozwojem serwisów informacyjnych.

  Wojciech Harpula do lutego 2018 roku był dyrektorem naczelnym "Gazety Krakowskiej" jak informowało "Press", jednak został odsunięty ze stanowiska za pomoc w autoryzacji wywiadu byłemu politykowi Platformy Obywatelskiej - Łukaszowi Gibale. Obecnie publicysta zajmuje stanowisko dyrektora do spraw rozwoju Internetu.

  Wojciech Harpula jest laureatem Nagrody im. Macieja Szumowskiego za reportaż prasowy. Na jego koncie znajdują się liczne reportaże, wśród nich pojawił się tytuł Nad życie. Czego uczą nas umierający. napisany przy współpracy z Marią Mazurek. Jest to zapis rozmów z osobami będącymi świadkami śmierci, autorzy, pracując na tą publikacją, udowadniają, że rozmowy o śmierci to tak naprawdę rozmowy o życiu. Delikatna książka w autentyczny sposób poruszająca trudny do opisania sposób pokazuje niezwykły kunszt dziennikarski autorów, ich umiejętność prowadzenia rozmów trudnych i na wskroś przenikających.

  Ładowanie...