Xi

Vincent Joassin

 (1 produktów)

Koty

Vincent Joassin

44,19 
Wysyłka dzisiaj

Vincent Joassin

Vincent Joassin jest belgijskim projektantem oraz grafikiem z ponad dwudziestoletnim stażem. Jego aktywność zawodowa obejmuje głównie agencje reklamowe i graficzne.

Vincent Joassin jest również ogromnym fanem gier i wytrawnym graczem, który od 35 lat zdobywa doświadczenie i umiejętności grając zarówno przy stolikach klubowych, stołach drewnianych, stołach marmurowych, stołach w salonie, stołach kuchennych, stołach szkolnych, stołach stowarzyszeń społeczno-kulturalnych.

Jest twórcą licznych gier, przekonanym, że trzeba grać jak najwięcej z graczami na co dzień niegrającymi. Jak sam przyznaje można grać z rodziną, przyjaciółmi, wrogami, ale absolutnie nie należy grać z rodzeństwem.

Odkąd sam zaczął projektować gry, przy pracy zawsze towarzyszy mu mu ogromna radość z dzielenia się i testowania nowych metod gry, nowych scenariuszy i nowych taktyk. Dlatego z taką łatwością przychodzi mu później przekucie doświadczenia i umiejętności na nowy, kolejny zestaw kart, który tworzy.

Jest również autorem innych gier, w tym: "Bruksela 1897" z ilustracjami autorstwa Etienne Espreman, "13 Couronnes" z ilustracjami autorstwa Romaina Caterdjana oraz "Stowarzyszenia 10 kości" z ilustracjami Thierry'ego Sayesa i Yvesa Hirschfelda.

Ładowanie...