Xi
 » Ullenka

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Ullenka

   (3 produktów)

  Zdrowie w głowie

  Ullenka

  (okładka miękka)

  50,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Zielony sekret zdrowia

  Ullenka

  (okładka miękka)

  50,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Zielony sekret zdrowia. Uzdrawianie przez roślinne gotowanie

  Ullenka

  (okładka miękka)

  43,29 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Ullenka

  Ullenka to influencerka i autorka artykułów oraz książek o zdrowej żywności i zdrowym stylu życia. Od lat dopracowuje swoje przepisy oraz zachęca fanów do wegańskich potraw. Prowadzi warsztaty kulinarne i publikuje porady w mediach społecznościowych. Opracowała autorski program "Zielony Restart", ułatwiający regenerację organizmu. Uważa, że naturalne składniki to prosty sposób na wzmocnienie ciała. Autorka ma już wokół siebie dużą społeczność miłośników wegańskich dań, z którymi dzieli się swoimi wspaniałymi przepisami.

  Ullenka stawia na zdrową żywność i życie w bliskości natury. Wyjątkowym zamiłowaniem do przyrody dzieli się ze swoimi czytelnikami. Słynie z wymyślania nowatorskich przepisów, jak chociażby chleb pieczony bez wykorzystania mąki. Popularyzuje dania warzywne oraz owocowe, przygotowywane zwłaszcza z myślą o osobach cierpiących na alergie i problemy pokarmowe oraz skórne.

  Dla tej autorki popularyzacja zdrowej żywności to prawdziwa misja. Jest mamą trójki dzieci, które od wczesnych lat życia walczą z chorobami autoimmunologicznymi. Szukając sposobów na poprawę zdrowia rodziny, Ullenka dowiedziała się wiele o zdrowym stylu żywienia. Odkrywając zalety wegetarianizmu i weganizmu, autorka zaczęła testować nowe rozwiązania kulinarne w swoim domu. W ten sposób nie tylko pomogła dzieciom w walce z chorobami, ale także zdobyła ogromną wiedzę o zdrowej żywności.

  "Zielony sekret zdrowia. Uzdrawianie przez roślinne gotowanie" - poradnik Ullenki, który zawiera aż 130 przepisów. Autorka proponuje lekkie dania z prostych składników. Znajdziesz tu zdrowe potrawy z owoców i warzyw oraz praktyczne wskazówki dietetyczne. Ullenka dzieli się z czytelnikami swoimi przepisami, dopracowywanymi przez wiele lat. To świetny sposób, by zachęcić całą rodzinę do odkrycia dań wegańskich!

  Ładowanie...