Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Tomasz Strzelczyk

   (4 produktów)

  Oddasz Fartucha 2 czyli dokładka

  Tomasz Strzelczyk

  (okładka twarda)

  50,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Oddasz Fartucha 3. Jakie to jest dobre

  Tomasz Strzelczyk

  (okładka twarda)

  50,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Oddasz fartucha czyli facet w kuchni

  Tomasz Strzelczyk

  (okładka twarda)

  46,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Tomasz Strzelczyk

  Tomasz Strzelczyk urodził się w Świebodzinie. Pochodzi z Gleźnówka, niedaleko Koszalina. Kilkanaście lat temu wyjechał z rodziną do Danii, gdzie mieszka i pracuje do dzisiaj.

  Choć nie pracuje zawodowo jako kucharz i nie ma wykształcenia kulinarnego, spędza w kuchni mnóstwo czasu. Gotowanie jest jego wielką miłością. Uwielbia kulinarne eksperymenty i nieoczywiste połączenia smaków. Nie czuje jednak presji, by przyrządzać wykwintne i wyszukane dania. Gotuje głównie na bazie prostych, łatwo dostępnych składników, udowadniając tym samym, że każdy może przygotować potrawy, które zachwycą podniebienia. W jego opinii sekretem dobrej kuchni jest pasja do gastronomii i rzetelność w działaniu. Wziął udział w IV edycji "Masterchef Polska". Dotarł do finału programu i ostatecznie zajął 5 miejsce.

  Prowadzi popularny kanał na Youtubie i bloga "Oddasz fartucha". Dzieli się z odbiorcami swoją wiedzą kulinarną i doświadczeniem. Podpowiada jak szybko i prosto przygotować pyszne dania dla całej rodziny. Pokazuje również, że tradycyjna domowa kuchnia wcale nie musi być nudna i monotonna. Inspiruje rzesze Polaków do odkrywania na własną rękę sztuki gotowania.

  Napisał książkę kucharską "Oddaj fartucha czyli facet w kuchni".

  Marzy mu się własny food truck. Jest zapalonym wędkarzem. W wolnych chwilach nurkuje i pływa na windsurfingu.

  Ładowanie...