Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Tara Delaney

   (1 produktów)

  Tara Delaney

  Tara Delaney jest terapeutką zajęciową z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się głównie integracją sensoryczną, percepcją wzrokową i integracją wzrokowo-przedsionkową. Szeroką wiedzę terapeutyczną łączy z wiedzą biologiczną, współpracując przy tym z różnymi nauczycielami. Swoje doświadczenie zawodowe prezentuje, prowadząc różne szkolenia. Od ponad dwudziestu lat pracuje z dziećmi oraz wspiera programy szkolne.

  Została doceniona nie tylko za prowadzenie badań nad integracją sensoryczną, ale także za opiekę nad dziećmi z zaburzeniami autystycznymi, problemami wychowawczymi i trudnościami w nauce. Opracowała programy edukacyjne, pomagające w przezwyciężaniu problemów edukacyjnych. Współpracowała z wieloma psychoterapeutami, psychologami oraz nauczycielami, zajmującymi się najmłodszymi dziećmi. Podejmując wyzwania edukacyjne, wykorzystuje badania dotyczące integracji sensorycznej, percepcji wizualnej i terapeutycznego słuchania. Dzięki wyjątkowemu podejściu oraz niezwykle szerokiej wiedzy zdobyła międzynarodowe uznanie.

  "101 ćwiczeń, gier i zabaw" - Tara Delaney prezentuje 101 wspaniałych ćwiczeń, które przeznaczono dla dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi. Odpowiednio opracowane ćwiczenia wspomagają rozwój dziecka, dostarczając przy tym dużo radości. Zadania są bardzo uniwersalne i zachęcają do aktywności fizycznej.

  Ładowanie...