Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Tara Delaney

 (1 produktów)

Tara Delaney

Tara Delaney jest terapeutką zajęciową z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się głównie integracją sensoryczną, percepcją wzrokową i integracją wzrokowo-przedsionkową. Szeroką wiedzę terapeutyczną łączy z wiedzą biologiczną, współpracując przy tym z różnymi nauczycielami. Swoje doświadczenie zawodowe prezentuje, prowadząc różne szkolenia. Od ponad dwudziestu lat pracuje z dziećmi oraz wspiera programy szkolne.

Została doceniona nie tylko za prowadzenie badań nad integracją sensoryczną, ale także za opiekę nad dziećmi z zaburzeniami autystycznymi, problemami wychowawczymi i trudnościami w nauce. Opracowała programy edukacyjne, pomagające w przezwyciężaniu problemów edukacyjnych. Współpracowała z wieloma psychoterapeutami, psychologami oraz nauczycielami, zajmującymi się najmłodszymi dziećmi. Podejmując wyzwania edukacyjne, wykorzystuje badania dotyczące integracji sensorycznej, percepcji wizualnej i terapeutycznego słuchania. Dzięki wyjątkowemu podejściu oraz niezwykle szerokiej wiedzy zdobyła międzynarodowe uznanie.

"101 ćwiczeń, gier i zabaw" - Tara Delaney prezentuje 101 wspaniałych ćwiczeń, które przeznaczono dla dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi. Odpowiednio opracowane ćwiczenia wspomagają rozwój dziecka, dostarczając przy tym dużo radości. Zadania są bardzo uniwersalne i zachęcają do aktywności fizycznej.

Ładowanie...