Xi
cofnij do Książki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  T. Harv Eker

   (2 produktów)

  Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie

  (okładka miękka)

  25,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Bogaty albo biedny CD Mp3

  (okładka etui kartonowe)

  23,99 
  Wysyłka dzisiaj

  T. Harv Eker

  T. Harv Eker to kanadyjski biznesmen i mówca motywacyjny. Jest znany ze swoich teorii na temat motywacji i bogactwa. Popularność przyniosła mu także publikacja książki „Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie”.

  Urodził się w 1954 roku w Toronto w Kanadzie. Tam też spędził większość swojego dzieciństwa. Niedługo po osiągnięciu dorosłości przeniósł się do Stanów Zjednoczonych i założył kilkanaście różnych firm, próbując odnieść sukces. Udało mu się to dopiero z detalicznym sklepem fitness. Po rozbudowaniu działalności i zarobieniu milionów nieoczekiwanie jego biznes upadł w wyniku błędów w zarządzaniu.

  Eker zaczął analizować relacje bogatych ludzi i ich stosunek do pieniędzy oraz majątku. Doprowadziło go to do stworzenia teorii, które rozwinął później w swoich przemowach i książce. Koncentrują się one na koncepcji „umysłu milionera” oraz zbioru postaw umysłowych ułatwiających bogacenie się. Eker twierdzi, iż każdy z nas ma własny plan finansowy lub wewnętrzny scenariusz, dyktujący nam podejście do pieniędzy, a jego zmiana może poprawić zdolność do gromadzenia ich.

  Na bazie swoich koncepcji w 2005 roku opublikował książkę „Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie”. Tytuł ten znalazł się nie liście bestsellerów magazynu „ew York Times” oraz na pierwszym miejscu zestawienia książek biznesowych „Wall Street Journal”.

  Ładowanie...