Xi
cofnij do Poradniki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Sylwia Miłkowska

   (3 produktów)

  Odkryj swoje wewnętrzne dziecko

  (okładka miękka)

  34,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Kochaj najlepiej, jak potrafisz!

  31,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Sylwia Miłkowska

  Sylwia Miłkowska to znana tłumaczka, wyspecjalizowana w wykonywaniu tłumaczeń z języka niemieckiego na język polski. Urodziła się w 1980 r. Studiowała psychologię. Najczęściej tłumaczy poradniki, książki psychologiczne, reportaże lub książki podróżnicze. Mieszka i pracuje w Krakowie.

  Sylwia Miłkowska współpracowała z "Dekadą Literacką", "Nowymi Książkami" i "Tekstualiami". Ponadto pracuje w Fundacji Wisławy Szymborskiej. Co ciekawe, prowadzi również audycję o literaturze "Mól książkowy", której można posłuchać w internetowym Radiu Studnia. Sylwia Miłkowska to także polska tłumaczka książek niemieckiej badaczki Stefanie Stahl, jednej z najbardziej znanych terapeutek. Poradniki psychologiczne tej wybitnej badaczki zdobyły duży rozgłos na całym świecie, zapewniając jej grupę wiernych czytelników również w Polsce. Porady autorki pomagają ludziom w walce z niską samooceną oraz ułatwiają zachowanie równowagi emocjonalnej.

  "Odkryj swoje wewnętrzne dziecko" - słynny poradnik psychologiczny Stefanie Stahl, przetłumaczony przez Sylwię Miłkowską. Porady autorki pomagają czytelnikom w zrozumieniu dwóch stron ludzkiej osobowości, które powinny funkcjonować w równowadze. Dziecko Słońca i Dziecko Cienia symbolizują dwa oblicza charakteru człowieka. Mają różne potrzeby, a także inaczej wpływają na emocje. Wspólnie tworzą jednak wewnętrzny świat ludzkich uczuć. Autorka ułatwia walkę z negatywnymi emocjami oraz podpowiada, jak tworzyć dobre relacje z rodziną i znajomymi. To świetny poradnik dla czytelników, którzy dają o rozwój duchowy.

  Ładowanie...