Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Sylwia Czubkowska

 (1 produktów)

Chińczycy trzymają nas mocno. Pierwsze śledztwo o tym, jak Chiny kolonizują Europę, w tym Polskę

Sylwia Czubkowska

(okładka miękka)

4/5
35,69 49,99 zł −29%
Wysyłka 24 godziny

Sylwia Czubkowska

Sylwia Czubkowska to uznana dziennikarka, specjalizująca się w tematyce nowych technologii, innowacji i edukacji. Jest redaktorką prowadzącą Magazynu Spider's Web+. Współpracowała z wieloma znanymi czasopismami oraz magazynami, w tych chociażby z "Gazetą Wyborczą", "Polską The Times", "Przekrojem", i "Newsweekiem". Otrzymała kilka nominacji do nagrody Grand Press w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne. Ponadto jest współprowadzącą bloga Majsterki.pl oraz współzałożycielką Kobiecej Pracowni Rzemieślniczej.

Sylwia Czubkowska studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim. Następnie rozwijała swoją karierę dziennikarską, podczas której podejmowała współpracę z największymi czasopismami w Polsce. Interesuje się zwłaszcza zagadnieniami związanymi z nowoczesną technologią. Obecnie z wielkim zamiłowaniem popularyzuje ruch "Zrób to sam" i ideę zjawiska "makersów". Ponadto została Przewodniczącą Rady Nadzorczej Instytutu Zamenhofa oraz współprowadzącą podcastu Techstorie w TOK FM.

"Chińczycy trzymają nas mocno. Pierwsze śledztwo o tym, jak Chiny kolonizują Europę, w tym Polskę" - w tej książce Sylwia Czubkowska opisuje chińskie wpływy w europejskich krajach. Bada, w jaki sposób Chiny pozyskują informacje o rozwiązaniach technologicznych i życiu społecznym w wielu państwach. Opisuje współpracę chińskich władz z największymi korporacjami na świecie. Opowiada o kontaktach, jakie mają wśród europejskich polityków oraz naukowców. Wyjaśnia, jak działa inwazyjna gospodarka Chin i w jaki sposób zmienia współczesny świat.

Ładowanie...