Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Susie Moore

   (2 produktów)

  Nie wszyscy muszą cię lubić

  (okładka miękka)

  28,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Susie Moore

  Susie Moore jest byłą dyrektorką sprzedaży w owianej sławą Dolinie Krzemowej, która został trenerką rozwoju osobistego i felietonistką.

  Jej prace były prezentowane w programie Today, Oprah, Business Insider, CNN, Forbes, Time Inc, Marie Claire i jest rezydentką Life Coach Columnist dla "Greatist".

  Pracami i spostrzeżeniami Susie podzielili się celebryci i liderzy myśli, w tym Arianna Huffington, Paulo Coelho, Kris Jenner i Sara Blakely.

  Jej pierwsza książka "Co jeśli to zadziała?" została uznana przez "Entrepreneur" za jedną z 8 książek biznesowych, które przedsiębiorcy muszą czytać, aby zdominować swoją branżę, a jej druga książka "Nie wszyscy muszą cię lubić" zadebiutowała jako bestseller Amazon w kwietniu 2020 roku.

  Na polskim rynku ukazała się w marcu 2022 roku i od razu zdobyła serca licznych czytelników. Autorka serwuje w niej ciekawe porady, ułatwiające dobre zrozumienie relacji międzyludzkich. Wyjaśnia, na czym polega krytykanctwo, pomaga je rozpoznać i mówi o tym, dlaczego nie warto się nim przejmować. Pokazuje także złudną rzeczywistość mediów społecznościowych.

  Susie Moore o sobie mówi, że jest "trenerem zaufania, który pomaga ludziom od razu pokochać ich (tymczasowe i ulotne) życie".

  Mieszka w Miami ze swoim mężem Heathem i Yorkshire Terrierem o imieniu Coconut.

  Ładowanie...