Xi

Susan Forward

 (4 produktów)

Toksyczni rodzice

Susan Forward

(okładka miękka)

26,99 
Wysyłka 24 godziny

Matki, które nie potrafią kochać. Uzdrawiający poradnik dla córek

Susan Forward, Donna Frazier-Glynn

(okładka miękka)

36,39 
Wysyłka 24 godziny

Szantaż emocjonalny

Donna Frazier, Susan Forward

(okładka miękka)

42,39 
Wysyłka 24 godziny

Toksyczny partner

Donna Frazier, Susan Forward

(okładka miękka)

8,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Susan Forward

Dr Susan Forward to znana na całym świecie psychoterapeutka, wykładowczyni i autorka popularnych książek psychologicznych. Prowadzi prywatną praktykę psychoterapii, a także uczestniczy w programach zdrowotnych. Często bierze udział w audycjach radiowych oraz programach telewizyjnych o tematyce związanej z psychologią. Ponadto jest terapeutką grupową i konsultantką, współpracującą z wieloma ośrodkami zdrowia psychicznego. Założyła również pierwsze prywatne centrum opieki nad osobami doświadczającymi przemocy seksualnej. Razem z rodziną mieszka w Los Angeles.

Dr Susan Forward stawia zwłaszcza na krótkoterminową terapię, której zadaniem jest zmiana destrukcyjnych schematów myślenia u pacjentów. Pomaga osobom doświadczającym traumatycznych wydarzeń, a także przemocy w rodzinie. Amerykańska psychoterapeutka słynie zwłaszcza z porad dotyczących nawiązywania poprawnych relacji rodzinnych i unikania destrukcyjnych relacji w małżeństwie. Zwalcza wiele mitów społecznych oraz ukazuje podświadomą manipulację, jakiej doświadczają nawet dzieci w rodzinnym domu.

"Matki, które nie potrafią kochać. Uzdrawiający poradnik dla córek" - popularna książka dr Susan Forward, w której znaleźć można wiele cennych porad, dotyczących życia rodzinnego. Amerykańska psychoterapeutka wyjaśnia, w jaki sposób niektóre matki wpływają na psychikę swoich córek. Autorka przez wiele lat podczas zajęć terapeutycznych opiekowała się osobami dotkniętymi niewłaściwymi metodami wychowawczymi w dzieciństwie. Badaczka pomaga odbiorcom odbudować poczucie własnej wartości i uczy nawiązywania dobrych relacji z ludźmi w dorosłym życiu. To książka przeznaczona dla wszystkich czytelników zainteresowanych psychologią, a także szukających porad w codziennych sytuacjach.

Ładowanie...