Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Susan Forward

   (3 produktów)

  Toksyczni rodzice

  (okładka miękka)

  27,78 
  Wysyłka dzisiaj

  Szantaż emocjonalny wyd. 3

  (okładka miękka)

  54,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Susan Forward

  Dr Susan Forward to znana na całym świecie psychoterapeutka, wykładowczyni i autorka popularnych książek psychologicznych. Prowadzi prywatną praktykę psychoterapii, a także uczestniczy w programach zdrowotnych. Często bierze udział w audycjach radiowych oraz programach telewizyjnych o tematyce związanej z psychologią. Ponadto jest terapeutką grupową i konsultantką, współpracującą z wieloma ośrodkami zdrowia psychicznego. Założyła również pierwsze prywatne centrum opieki nad osobami doświadczającymi przemocy seksualnej. Razem z rodziną mieszka w Los Angeles.

  Dr Susan Forward stawia zwłaszcza na krótkoterminową terapię, której zadaniem jest zmiana destrukcyjnych schematów myślenia u pacjentów. Pomaga osobom doświadczającym traumatycznych wydarzeń, a także przemocy w rodzinie. Amerykańska psychoterapeutka słynie zwłaszcza z porad dotyczących nawiązywania poprawnych relacji rodzinnych i unikania destrukcyjnych relacji w małżeństwie. Zwalcza wiele mitów społecznych oraz ukazuje podświadomą manipulację, jakiej doświadczają nawet dzieci w rodzinnym domu.

  "Matki, które nie potrafią kochać. Uzdrawiający poradnik dla córek" - popularna książka dr Susan Forward, w której znaleźć można wiele cennych porad, dotyczących życia rodzinnego. Amerykańska psychoterapeutka wyjaśnia, w jaki sposób niektóre matki wpływają na psychikę swoich córek. Autorka przez wiele lat podczas zajęć terapeutycznych opiekowała się osobami dotkniętymi niewłaściwymi metodami wychowawczymi w dzieciństwie. Badaczka pomaga odbiorcom odbudować poczucie własnej wartości i uczy nawiązywania dobrych relacji z ludźmi w dorosłym życiu. To książka przeznaczona dla wszystkich czytelników zainteresowanych psychologią, a także szukających porad w codziennych sytuacjach.

  Ładowanie...