Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Stephen Rollnick

 (1 produktów)

Dialog motywujący. Jak pomóc ludziom w zmianie

(okładka miękka)

5/5
71,07 89,99 zł −21%
Wysyłka 24 godziny

Stephen Rollnick

Stephen Rollnick urodzony 15 września 1952 roku to doradca, mentor i szkoleniowiec w zakresie motywacji, zmiany, pracy zespołowej i mowy motywacyjnej.

Jest honorowym profesorem w Szkole Medycznej Uniwersytetu Cardiff w Walii w Wielkiej Brytanii z dorobkiem badawczym skupiającym się na wprowadzaniu zmian zachowań wśród swoich pacjentów, klientów, ale także lekarzy, którzy się nimi zajmują.

Stephen Rollnick jest również psychologiem klinicznym z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług i szkoleniu praktyków. Ta praca, w dużej mierze poświęcona rozmowie motywacyjnej (MI), sprawiła, że poznał liczne środowiska i kultury, w które mógł się stopniowo zagłębiać.

Stephen Rollnick przeszedł na emeryturę, aby skupić się na szkoleniach, pisaniu i doradztwie w dziedzinie opieki zdrowotnej i sportu.

Jest współzałożycielem Motivational Interviewing. Jego praca obejmowała wsparcie programów dla ciężarnych nastolatków, dzieci z HIV-AIDS w Afryce oraz stosowanie leków w różnych obszarach. Jest współzałożycielem PATA (Paediatric Aids Treatment for Africa) oraz Motivational Interviewing Network of Trainers (MINT), międzynarodowej sieci trenerów. Dodatkowo jest współautorem Dialog Motywujący. Jak pomóc ludziom w zmianie., Health Behaviour Change: A Guide for Practitioners oraz Motivational Interviewing in Health Care oraz kończy książkę o rozmowach motywacyjnych dla trenerów sportowych.

Ładowanie...