Xi
 » Sophie Mort

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Sophie Mort

   (2 produktów)

  CZUŁOŚĆ. Poradnik pozytywnego egoizmu

  Sophie Mort, Anna Filipek

  (okładka miękka)

  31,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu

  Marta Król, Sophie Mort, Anna Filipek

  (okładka etui kartonowe)

  25,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Sophie Mort

  Dr Sophie Mort (znana jako dr Soph) to wyspecjalizowana w psychologii i neurobiologii terapeutka oraz autorka popularnych poradników psychologicznych. Przekazuje wiedzę o psychologii klinicznej za pośrednictwem artykułów i nowych technologii. Zdobyła dużą popularność internetową, a jej książki trafiły do czytelników na całym świecie. Autorka współpracuje z popularnymi magazynami psychologicznymi oraz twórcami aplikacji Happy Not Perfect, pomagającej w ćwiczeniu uważności.

  Dr Sophie Mort studiowała psychologię i neurobiologię. Ukończyła również doktorat z psychologii klinicznej. Przez wiele lat obserwowała pogarszający się stan zdrowia psychicznego w brytyjskim społeczeństwie. To spowodowało, że odeszła z brytyjskiej służby zdrowia. Postanowiła dzięki nowych technologiom dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Obecnie jest niezwykle popularną autorką internetowych porad psychologicznych, która codziennie pomaga tysiącom osób.

  Dr Soph opowiada o emocjach i przekazuje wskazówki, jak wieść życie może nie do końca idealne, ale po prostu dobre. Proponuje wiele terapeutycznych technik oraz ćwiczeń. Skupia się zwłaszcza na rozwijaniu uważności. Dla odbiorców jej porad to znakomita okazja, by pozyskać wiedzę psychologiczną zaprezentowaną w przystępny sposób.

  "Czułość" - dr Sophie Mort wyjaśnia zawiłości współczesnej psychologii i odkrywa tajemnice ludzkiego umysłu. Opowiada o tym, w jaki sposób dzieciństwo wpływa na dorosłe życie każdego człowieka. Wspiera podczas zmagań z trudnymi emocjami. Ponadto proponuje zbiór ćwiczeń, pomagających w opanowaniu uczuć. To poradnik przeznaczony dla wszystkich czytelników, którzy chcą poznać nie tylko najnowsze odkrycia psychologii, ale także znaleźć ciekawe wskazówki, ułatwiające codzienne życie.

  Ładowanie...