Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Shelby Mahurin

 (3 produktów)

Gołąb i wąż

(okładka miękka)

4/5
25,80 39,90 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Bogowie i potwory. Gołąb i wąż. Tom 3

(okładka miękka)

30,15 46,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

(okładka miękka)

4/5
25,80 39,90 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Shelby Mahurin

Shelby Mahurin jest amerykańską autorką literatury dla młodzieży, znana głównie dzięki serii "Gołąb i wąż". Dorastała na małej farmie w stanie Indiana, gdzie w jej wyobraźni kije stawały się różdżkami, a krowy smokami. Jej nieokiełznana wyobraźnia nie wyblakła z wiekiem, więc codziennie nadal tworzy alternatywne rzeczywistości, teraz jednak używa do tego słów. Kiedy nie pisze, Shelby ogląda seriale i sprawdza swoje konto na Instagramie, na punkcie którego ma obsesję. Nadal mieszka w pobliżu farmy z dzieciństwa ze swoim bardzo wysokim mężem, jak sama mówi, na wpół zdziczałymi dziećmi, dwoma psami i jednym kotem.

W debiutanckiej powieści Shelby Mahurin francuska arystokracja spotyka się ze światem magii. Ta szalona opowieści wypełniona jest tajemnicą, niepokojem i romansem, czyli wszystkim, co powinna posiadać dobra, młodzieżowa książka fantasy. Autorka stworzyła świetnych bohaterów: Louise i Reida. Lou jest odważna i waleczna, nikt nie może stanąć jej na drodze. Jednak ukrywa sekret, którego ujawnienie będzie dla niej wyrokiem śmierci, jest bowiem czarownicą. Reid jest natomiast wojownikiem zaprzysiężonym Kościołowi, który poluje na wiedźmy. Mimo to los splecie ścieżki tej fascynującej dwójki, a czytelników czekać będzie najprawdziwsza uczta.

W ramach serii, na rynku amerykańskim Shelby Mahurin wydała dotychczas trzy części cyklu: "Gołąb i wąż', "Krew i miód" oraz czekającą na polski przekład "Gods and monsters". Każda kolejna część opowiada o tej samej dwójce bohaterów i ich coraz bardziej zagmatwanych przygodach.

Ładowanie...