Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Sharon Wilsie

   (2 produktów)

  Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku

  Sharon Wilsie, Gretchen Vogelt

  (okładka miękka)

  31,04 
  Wysyłka 24 godziny

  Mowa koni 2. Fundamenty komunikacji z końmi

  Sharon Wilsie

  (okładka okładka miękka)

  62,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Sharon Wilsie

  Sharon Wilsie to trenerka zwierząt i instruktorka jeździectwa. Zajmuje się również rehabilitacją dla zwierząt. Prowadzi ośrodek Wilsie Way Horsemanship. Jest wyspecjalizowana głównie w opiece nad końmi, pomagając klientom indywidualnym oraz różnym organizacjom. Opracowała kilka programów treningowych i terapeutycznych. Tworzyła grupy treningowe dla wolontariuszy ratujących konie, ośrodki jeździectwa terapeutycznego oraz kurs dla Landmark College.

  Sharon Wilsie od dzieciństwa jest zainteresowana opieką nad zwierzętami. Zamiłowanie do koni przejęła od dziadka, który profesjonalnie zajmował się jeździectwem. Instruktorka rozwija alternatywne metody treningowe i rehabilitacyjne dla koni trudnych w okiełznaniu oraz koni z PTSD. Wykłada, prowadzi programy szkoleniowe, a także uczestniczy w wielu akcjach związanych z rozwojem metod terapeutycznych, przeznaczonych dla zwierząt. Jej głównym zadaniem jest osiągnięcie prawdziwego porozumienia między człowiekiem i zwierzęciem, polegającego na wspólnym zrozumieniu potrzeb oraz charakteru obu stron. Ponadto trenerka pisze książki, dzieląc się szeroką wiedzą z czytelnikami na całym świecie.

  "Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku" - ten wyjątkowy poradnik Sharon Wilsie i Gretchen Vogel umożliwia dobre zrozumienie sygnałów, przekazywanych opiekunowi przez konie. To książka przeznaczona dla wszystkich instruktorów jeździectwa, terapeutów, weterynarzy, sportowców oraz opiekunów zwierząt, którzy chcą tworzyć wspaniałą więź ze zwierzęciem. Autorki wyjaśniają, w jaki sposób konie porozumiewają się ze sobą i jak reagują na otoczenie. 12 prostych porad umożliwia poszerzenie wiedzy o języku koni. Natomiast dodatkowe ćwiczenia oraz zdjęcia ułatwiają zapamiętanie zdobytych informacji.

  Ładowanie...