Xi
 » Sarah Hendrickx

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Sarah Hendrickx

   (1 produktów)

  Kobiety i dziewczyny ze spektrum autyzmu

  Sarah Hendrickx

  (okładka miękka)

  44,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Sarah Hendrickx

  Sarah Hendrickx jest brytyjską ekspertką z zakresu autyzmu. Od 2007 roku pracuje w tej dziedzinie jako niezależny specjalista ds. autyzmu. Obecnie pracuje także jako konsultant. Ma duże doświadczenie w ocenie kobiet z autyzmem oraz ze współistniejącymi profilami autyzmu/ADHD. Sarah przeprowadziła ponad 1000 ocen w ciągu ponad 10 lat.

  Pomimo, że z wykształcenia nie jest psychologiem, została przeszkolona i nadzorowana klinicznie w centrum diagnostycznym Axia-ASD, gdzie także pracowała w latach 2017–2020, diagnozując zarówno pacjentów z ramienia brytyjskiej służby zdrowia, jak i pacjentów prywatnych. Wcześniej Hendrickx przez 8 lat przeprowadzała niezależne oceny niekliniczne, później szkoliła również psychiatrów w diagnozowaniu kobiecego autyzmu.

  Sarah w swojej karierze przeprowadziła również tysiące warsztatów szkoleniowych i prezentacji na konferencjach dotyczących autyzmu na całym świecie, dla wszystkich typów profesjonalistów, od nauczycieli i opiekunów, po doradców i prawników. Ma niezwykle dosadny i pełen humoru styl mówienia, który jest bardziej nieformalny i zdecydowanie szybciej trafia do odbiorców.

  Sama cierpi na autyzm i otwarcie mówi o swoich szerokich i zróżnicowanych doświadczeniach życiowych, w tym o ponad 30 nieudanych doświadczeniach zawodowych, problemach ze zdrowiem psychicznym przez całe życie i licznych katastrofalnych związkach – a o wszystkim tym mówi z humorem i brutalną szczerością. U jej partnera, córki, syna oraz innych członków jej rodziny również zdiagnozowano autyzm.

  Ładowanie...