Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Sadhguru Jaggi Vasudev

   (2 produktów)

  Inżynieria wnętrza. Z Joginem po radość życia

  Sadhguru Jaggi Vasudev, Jerzy Bokłażec

  (okładka okładka miękka)

  30,33 
  Wysyłka 24 godziny

  Karma. Jogin radzi, jak stać się mistrzem własnego przeznaczenia

  Sadhguru Jaggi Vasudev, Łukasz Hojun Szpunar

  (okładka miękka)

  28,56 
  Wysyłka 24 godziny

  Sadhguru Jaggi Vasudev

  Jagadish „Jaggi” Vasudev przyszedł na świat 3 września 1957 roku, nazwany tytułem Sadhguru, jest indyjskim guru jogi i propagatorem duchowości. Jaggi Vasudev uzyskał licencjat z języka angielskiego na Uniwersytecie w Mysore i od 1982 roku uczy jogi w południowych Indiach.

  Sadhguru Jaggi Vasudev jest autorem kilku książek, w tym "Inżynieria wnętrza. Z Joginem po radość życia". Przemawiał na Milenijnym Światowym Szczycie Pokoju ONZ, Izbie Lordów brytyjskiego parlamentu, na uczelniach Massachusetts Institute of Technology oraz IMD Business School w Szwajcarii. Przemawiał również na dorocznym Światowym Forum Ekonomicznym w latach 2007, 2017 i 2020.

  W wieku trzynastu lat Vasudev pobierał lekcje jogi od i przez całą swoją młodość codziennie praktykował asany i pranajamy, jednak robił to bez specjalnego duchowego zaangażowania. W wieku 25 lat, kiedy udał się na wzgórze Chamundi przeżył silne duchowe doświadczenie, które zmieniło jego podejście do wiary. Niedługo potem zostawił firmę swojemu przyjacielowi i zaczął podróżować, aby pogłębiać mistyczne doświadczenia. Po roku medytacji i podróży postanowił zacząć nauczać innych.

  Jaggi Vasudev jest autorem kilku książek, które znalazły się na liście bestsellerów "The New York Timesa". Ponadto Vasudev jest częstym mówcą publicznym, który był zapraszany do występowania na wielu prestiżowych forach i konferencjach na całym świecie. Jaggi Vasudev regularnie prowadzi także zgromadzenia (mahasathsangs) w indyjskich stanach Tamil Nadu i Karnataka. Zabiera również duchowych uczniów na coroczne pielgrzymki (yatry) do Mount Kailash i Himalajów.

  Ładowanie...