Xi

Ross Cornwell

 (1 produktów)

Myśl i bogać się

Napoleon Hill, Ross Cornwell

(okładka twarda)

38,29 
Wysyłka dzisiaj

Ross Cornwell

Ross Cornwell przyszedł na świat w 1945 roku. Cornwell ma korzenie w Południowej Karolinie, urodził się w Andersonie. Kształcił się w Davidson College, na Uniwersytecie Stanforda oraz Goethe Institut (Ebersberg, Niemcy). Był pierwszym redaktorem naczelnym "Think & Grow Rich Newsletter" i jest autorem lub redaktorem wielu książek, materiałów instruktażowych, krajowych biuletynów i filmów wideo, z których jeden - "With the Mind of a Child" - zwyciężył najwyższe nagrody na dwóch międzynarodowych festiwalach filmowych.

Ross Cornwell pracował jako dziennikarz i publicysta, urzędnik informacji publicznej, konsultant i wydawca. Do 1985 roku był asystentem wykonawczym prezesa Clemson University. Biura Cornwella w Anderson and Pendleton, znajdują się 80 kilometrów od miejsca pochówku Hilla na obrzeżach Gaffney.

Ross Cornwell jest wielkim fanem twórczości Napoleona Hilla. Hill publikował "Myśl i bogać się!" w 1937 r. i skrócił ją w 1960 r. Cornwell natomiast zredagował i opatrzył przypisami świetnie oceniane nowe wydanie (2004 i 2015), które przywróciło książce jej pierwotną treść i formę, a także było wynikiem oryginalnych badań trwających ponad 15 lat. Rezultatem jest "Myśl i bogać się!. Wersja oryginalna, przywrócona i zrewidowana".

Ładowanie...