Xi
 » Robert B. Cialdini

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Robert B. Cialdini

   (7 produktów)

  Zasady wywierania wpływu na ludzi

  Robert B. Cialdini, Ph.D.

  (okładka twarda)

  27,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Wywieranie wpływu na ludzi. Psychologia perswazji

  Robert B. Cialdini

  (okładka miękka)

  128,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Pre-Swazja

  Robert B. Cialdini

  (okładka miękka)

  58,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Tak! 60 sekretów nauki perswazji

  Steve Martin, Noah Goldstein, Robert B. Cialdini

  (okładka miękka)

  33,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Mała wielka zmiana

  (okładka miękka)

  42,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Pre-swazja. Jak w pełni wykorzystać techniki wpływu społecznego

  Robert B. Cialdini

  (okładka twarda)

  67,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Robert B. Cialdini

  Robert Beno Cialdini (ur. 1945) jest profesorem psychologii, biznesu i marketingu na Uniwersytecie Stanforda i Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Cruz. Światową sławę przyniosła mu wydana w 1984 r. książka "Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka", jeden z najbardziej znanych poradników marketingowych na rynku, który do dziś cieszy się ogromną popularnością.

  Cialdini ukończył psychologię na Uniwersytecie Północnej Karoliny, a w 1970 r. uzyskał tytuł doktora tej nauki. Przed wydaniem swojej przełomowej publikacji pracował jako sprzedawca używanych samochodów, organizator zbiórek charytatywnych i telemarketer. Wszystkie te zajęcia, wymagające perswazyjnego podejścia do odbiorców, były dla niego okazją do zebrania materiałów do książki.

  Praca Cialdiniego przyniosła znakomite efekty: "Wywieranie wpływu na ludzi" sprzedało się w 3 milionach egzemplarzy i doczekało się przekładów na 30 języków. Książka znalazła się na prestiżowej liście bestsellerów "New York Timesa" i w rankingu 75 najlepszych książek biznesowych magazynu Forbes, należy także do kanonu 50 Psychology Classics. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także inne książki Cialdiniego, wśród nich "Tak! 50 sekretów nauki perswazji czy "Mała wielka zmiana".

  Robert Cialdini był członkiem zespołu naukowców uczestniczących w kampanii wyborczej Baracka Obamy w 2012 r., doradzał także Hillary Clinton w pierwszych miesiącach jej starań o prezydenturę. W 2019 r. został wybrany członkiem amerykańskiej Narodowej Akademii Naukowej.

  Ładowanie...