Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Richard Dredge

 (1 produktów)

Samochody. Ilustrowana Encyklopedia

(okładka twarda)

5/5
81,05 129,90 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Richard Dredge

Richard Dredge jest angielskim specjalistą motoryzacyjnym. Prowadzi własną działalność w Wielkiej Brytanii skupionej na zdobywaniu informacji na temat wszelkiego rodzaju samochodów.

Ma obszerną listę klientów samochodowych, z którymi współpracował, znajdą się tam: BBC Worldwide Books, Diesel Car, Ferrari Owners' Club czy Volkswagen UK. Oprócz tworzenia przewodników zakupowych dla Auto Express, Classic Car Weekly i Practical Classics, stworzył różnego rodzaju artykuły, wiadomości, quizy i recenzje dla MSN, NewCarNet i First Car.

Dorobek Richarda Dredge'a obejmuje kilka książek, w tym o samochodach koncepcyjnych, historii Volvo i profilu BMW serii 3. Jest współtwórcą encyklopedii samochodów klasycznych. Z wyjątkiem encyklopedii dostarczył obrazy użyte w różnych książkach. Teraz zajmuje się tym dla innych pisarzy, produkując tytuły dla rozmaitych wydawnictw.

Jego prywatne archiwum zawierające informacje o samochodach powojennych (ile zostało wyprodukowanych, z jaką prędkością się poruszały) od 1945 do współczesności zostało skatalogowane cyfrowo i może je udostępniać klientom. Jeżeli brakuje informacji w jego własnych zbiorach może kontaktować się z innymi - na zasadzie konsultacji i zdobyć potrzebne dane.

Jedną z jego specjalności są samochody koncepcyjne, a innymi ulubionymi są samochody o małej objętości oraz dziwne i wspaniałe konwersje – ale mainstream też nie stanowi dla Richarda Dredge'a problemu.

Ładowanie...