Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Richard Bartlett

   (2 produktów)

  Fizyka cudów. Materializując świadomość

  (okładka miękka)

  36,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Matryca energetyczna. Innowacyjne uzdrawianie

  (okładka miękka)

  31,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Richard Bartlett

  Richard Bartlett jest amerykańskim doktorem kręgarstwa i neuropatii. Odkrywcą Matrycy Energetycznej, która jest ukojeniem dla ciała i umysłu niezliczonych pacjentów. Prowadzi liczne warsztaty, podczas których naucza tej metody oraz pomaga tysiącom ludzi uzdrowić siebie i swoje życie.

  Jest twórcą systemów Matrix Energetics, Master Energy Dynamics i Holo-Synchronous Energetic Technology Systems. Posiada doktorat z chiropraktyki, którą ukończył na Parker Chiropractic College oraz dyplom z medycyny naturopatycznej, którą ukończył na Uniwersytecie Bastyr.

  W 1996 roku życie doktora Bartletta przybrało nowy i zaskakujący obrót. Podczas studiów na Uniwersytecie Medycyny Naturopatycznej Bastyr i pracy w pełnym wymiarze godzin jako kręgarz, przeżył wydarzenie zmieniające życie. Nagle lekkie dotknięcie pacjenta ze skupioną intencją wywołało zaskakujące zmiany. Kości się ułożyły, a przewlekły ból zniknął. Choroby przewlekłe zaczęły ustępować, mimo że często nie były one nawet świadomym celem leczenia. Ponadto ludzie zaczęli zgłaszać, że ich stany emocjonalne, wzorce przekonań, ich życie uległy tajemniczej przemianie.

  Od 1992 roku dr Richard Bartlett prowadzi seminaria transformacyjne na całym świecie, dla tysięcy uczestników, a reakcje uczestników są nawet lepsze, niż się spodziewał. Jego paradygmaty wykorzystują zasady i nauki energii i fizyki kwantowej w połączeniu z niesamowitą mocą aktywnej wyobraźni i skupionej intencji, aby wytworzyć fizycznie weryfikowalne efekty, które często przeczą racjonalnemu wyjaśnieniu.

  Ładowanie...