Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Renata Ziętara

 (1 produktów)
?

Bawię się i czytam sylabami. Ćwiczenia dla dzieci uczących się czytać

Renata Ziętara

(okładka miękka)

14,59 
Wysyłka dzisiaj

Renata Ziętara

Renata Ziętara to autorka książek edukacyjnych dla dzieci. Napisane przez nią pozycje są wydawane nakładem wydawnictwa Aksjomat, które specjalizuje się w książkach towarzyszących uczniom podczas procesu edukacji.

Książki pani Renaty są przeznaczone dla najmłodszych odbiorców. Dwie z nich to książki uczące dzieci czytać. Są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-8 lat. Wydane zostały dwie części, które powoli przeprowadzają dziecko przez naukę liter do czytania sylabami. Ich nazwa to "Czytam sylabami". Pozycje, dzięki kolorowym naklejkom oraz ciekawym zadaniom, są szczególnie interesujące dla dzieci. Dodatkową wartością wynikającą z korzystania z nich jest czas, jaki rodzic spędza ze swoim dzieckiem, poświęcając mu uwagę. Sprzyja to prawidłowemu rozwojowi najmłodszych oraz zacieśnianiu więzi rodzinnych.

Renata Ziętara napisała również książkę dedykowaną rodzicom i dzieciom, które idą pierwszy raz do szkoły. Znajdują się w niej cenne rady dla rodziców, aby ich dziecko jak najlepiej wspominało pierwsze dni w nowym miejscu. Znajdziemy tam również zestaw praktycznych zadań, które sprawdzą wiedzę i umiejętności, które są konieczne podczas startu w pierwszy etap nauki. Dzięki tym kartom pracy zarówno rodzice jak i dzieci zyskają większą pewność siebie i swoich możliwości podczas edukacji.

Ładowanie...