Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Raquel Diaz Reguera

 (4 produktów)

Dziewczynki latają wysoko

(okładka twarda)

18,74 29,90 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Dziadkowie od A do Z

(okładka twarda)

23,72 36,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Mama jest tylko jedna, a tu mamy wszystkie

23,72 36,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Babcie od A do Z

(okładka twarda)

23,72 36,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Raquel Diaz Reguera

Raquel Díaz Reguera to pochodząca z Hiszpanii autorka książek dla dzieci. Pisze i ilustruje opowiadania dla najmłodszych czytelników, które można znaleźć już w ponad 30 książkach. Lubi eksperymentować z różnymi metodami artystycznymi, a jej niezwykła twórczość jest doceniana przez dzieci, rodziców oraz krytyków z Hiszpanii i innych krajów.

Raquel Díaz Reguera urodziła się w 1974 r. w Sewilli. Od dziecka lubiła rysować i pisać, a już jako sześciolatka wygrała pierwszy konkurs plastyczny. Studiowała sztuki piękne na Uniwersytecie w Sewilli. Ukończyła również kursy projektowania graficznego oraz cyfrowej ilustracji. Co ciekawe, interesuje się także muzyką. Uczestniczyła w nagraniach i pisała teksty dla znanych hiszpańskich muzyków, a wśród nich byli chociażby Victor Manuel oraz Pastora Soler. Obecnie stawia głównie na literaturę dziecięcą, jednocześnie pisząc i ilustrując swoje książki.

"Babcie od A do Z" - pięknie ilustrowana książka dla dzieci, której autorką jest Raquel Díaz Reguera. To świetna propozycja do czytania z całą rodziną. Nie brakuje tu żartów i inspirujących opisów wspaniałych cech babci. Dzięki tej książce przypomnisz sobie piękne rodzinne chwile, a także wyjątkową miłość babci do wnuków. To znakomity sposób, by zainteresować dziecko książkami oraz zbliżyć do rodziny! Na uwagę zasługuje również rewelacyjny styl ilustracji, świetnie wzbogacających opowieść.

Ładowanie...