Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Phil Wilkinson

 (1 produktów)

Niezbędnik każdego chłopaka. Jak ogarnąć dojrzewanie

(okładka twarda)

5/5
15,60 24,90 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Phil Wilkinson

Phil Wilkinson to brytyjski pisarz tworzący książki zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Urodził się w 1955 roku. Wykształcenie zdobywał m.in. w Corpus Christi College w Oksfordzie. Zanim został pisarzem, pracował jako redaktor. Jego wielką pasją jest architektura. O wyjątkowych budowlach i budynkach napisał kilka książek. Prowadzi także bloga poświęconego architekturze; w postach opisuje najciekawsze angielskie budynki, które miał okazję zobaczyć.

Napisał około czterdziestu książek - w tym podręczniki, przewodniki, książki popularnonaukowe dla dzieci i publikacje o architekturze i sztuce. Pisał m.in. o Rzymianach i ich dziedzictwie ("What The Romans Did for Us"), o mitologii i religii. Jest także autorem kilku graficznych przewodników z serii Dorling Kindersley.

Jego graficzny poradnik "Niezbędnik każdego chłopaka. Jak ogarnąć dojrzewanie" stał się w Polsce bestsellerem. Wilkinson o trudnym czasie dojrzewania pisze z dużym wyczuciem i wrażliwością. Wyjaśnia zmiany, jakie zachodzą w tym czasie w organizmie, dostarcza cennych informacji, edukuje i utwierdza w przekonaniu o wyjątkowości każdego nastolatka.

Mieszka w Gloucestershire w Wielkiej Brytanii.

Ładowanie...