Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Phil Wilkinson

   (1 produktów)

  Niezbędnik każdego chłopaka. Jak ogarnąć dojrzewanie

  Phil Wilkinson, Patrycja Zarawska

  (okładka twarda)

  19,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Phil Wilkinson

  Phil Wilkinson to brytyjski pisarz tworzący książki zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

  Urodził się w 1955 roku. Wykształcenie zdobywał m.in. w Corpus Christi College w Oksfordzie. Zanim został pisarzem, pracował jako redaktor. Jego wielką pasją jest architektura. O wyjątkowych budowlach i budynkach napisał kilka książek. Prowadzi także bloga poświęconego architekturze; w postach opisuje najciekawsze angielskie budynki, które miał okazję zobaczyć.

  Napisał około czterdziestu książek - w tym podręczniki, przewodniki, książki popularnonaukowe dla dzieci i publikacje o architekturze i sztuce. Pisał m.in. o Rzymianach i ich dziedzictwie ("What The Romans Did for Us"), o mitologii i religii. Jest także autorem kilku graficznych przewodników z serii Dorling Kindersley.

  Jego graficzny poradnik "Niezbędnik każdego chłopaka. Jak ogarnąć dojrzewanie" stał się w Polsce bestsellerem. Wilkinson o trudnym czasie dojrzewania pisze z dużym wyczuciem i wrażliwością. Wyjaśnia zmiany, jakie zachodzą w tym czasie w organizmie, dostarcza cennych informacji, edukuje i utwierdza w przekonaniu o wyjątkowości każdego nastolatka.

  Mieszka w Gloucestershire w Wielkiej Brytanii.

  Ładowanie...