Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Paweł Zarzyński

   (6 produktów)

  Akwarium. Moja pasja

  (okładka twarda)

  52,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Piesek preriowy

  (okładka miękka)

  12,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Burunduk

  (okładka miękka)

  10,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Groźne rasy

  (okładka miękka)

  8,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Nowoczesne akwarium

  (okładka miękka)

  88,99 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Paweł Zarzyński

  Dr Paweł Zarzyński to zoolog, znany akwarysta i autor książek popularnonaukowych. Ukończył Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Podczas swojej pracy naukowej opublikował kilka tysięcy artykułów w czasopismach naukowych, popularnonaukowych oraz codziennych. Napisał również ponad 30 książek akwarystycznych. Ponadto od lat prowadzi szkolenia z akwarystyki i zoologii. Prowadzi hodowlę ryb od 1985 r.

  Dr Paweł Zarzyński obecnie zajmuje się pracą naukową. Charakteryzują go szerokie zainteresowania zoologiczne, ale często omawia zagadnienia akwarystyczne. Prowadzi zajęcia z akwarystyki dla studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Natomiast wcześniej pracował w sklepie zoologicznym i dużej hurtowni akwarystycznej. W 2005 r. został pracownikiem firmy Aquael. Był organizatorem wielu wystaw akwarystycznych. Warto wymienić chociażby Wielką Wystawę Akwarystyczną, która odbyła się w warszawskim ZOO.

  Ponadto autor jest pomysłodawcą i twórcą Konkursu Wiedzy Akwarystycznej. To ceniony popularyzator akwarystyki, który od lat współpracuje z czasopismami akwarystycznymi. Był redaktorem naczelnym Magazynu Akwarium. Czasami publikuje artykuły na temat akwarystyki w znanych czasopismach polskich, brytyjskich, węgierskich, a nawet rosyjskich. Dr Paweł Zarzyński prowadzi nie tylko badania akwarystyczne, a wśród jego publikacji znaleźć można również "Groźne psy", "Drzewa polski". a także porady dotyczące opieki nad nietypowymi zwierzętami hodowlanymi, jak chociażby "Burunduk".

  Ładowanie...