Paolo Rodari

  (1 produktów)

Paolo Rodari jest znanym włoskim dziennikarzem i pisarzem, urodzonym 26 kwietnia 1973 roku w Mediolanie. Zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami związanymi z teologią oraz filozofią. W swoim dorobku pisarskim ma zarówno dzieła beletrystyczne, jak i non-fiction.

Sortuj:
Popularność
Znak egzorcysty. Moje ostatnie walki w szatanem
19,74 zł

Wysyłka dzisiaj

248 str.

okładka miękka

Znak egzorcysty. Moje ostatnie walki w szatanem
Wyświetl:
Wybierz ...

Paolo Rodari ukończył politologię na Uniwersytecie Katolickim, a następnie przeniósł się do Rzymu, aby studiować filozofię i teologię na Uniwersytecie Laterańskim. Ukończył także teologię fundamentalną na Uniwersytecie Gregoriańskim.

Swoją działalność dziennikarską rozpoczął w gazecie "II Riformista", a od 2009 roku był związany z redakcją gazety "II Foglio". W 2013 roku dołączył do zespołu redakcyjnego dziennika "La Repubblica".

Paolo Rodari zasłynął dzięki książce "Dziewczynka, która nie potrafiła nienawidzić", napisanej we współpracy z Lidią Maksymowicz - która jako dziecko znalazła się w obozie Auschwitz i jako dorosła kobieta opowiedziała swoje traumatyczne wspomnienia autorowi książki.

Paolo Rodari razem z ojcem Gabrielem Amorthem, który opowiedział mu o swoich najdłuższych, a także najtrudniejszych egzorcyzmach, napisał powieść, która w Polsce ukazała się w 2013 roku pod tytułem "Znak egzorcysty. Moje ostatnie walki z szatanem".

Filtry
Kategorie
24 godziny (1)
Wydawnictwo Księży Sercanów (1)
-
polski (1)
miękka (1)