Xi
cofnij do Poradniki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Nina Czarnecka

   (2 produktów)

  Rześko. Najbardziej zmysłowy poradnik osiędbania

  (okładka miękka)

  46,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Ciepło. Najprzytulniejszy poradnik osiędbania

  (okładka miękka)

  38,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Nina Czarnecka

  Nina Czarnecka to pisarka i autorka artykułów blogowych na Blimsien. Interesuje się psychologią, duchowością, urodą oraz ajurwedą. Prezentuje swoim czytelnikom praktyczne porady, dotyczące zwłaszcza holistycznego podejścia do tematyki związanej ze zdrowiem. Ponadto zbiera przepisy na comfort food i słodkości poprawiające nastrój. Próbuje zaprezentować odbiorcom metody wyciszenia się oraz odzyskania spokoju i równowagi po trudnym dniu.

  Nina Czarnecka uczy czytelnika poznawania samego siebie. Ponadto stawia na rozwijanie świadomości własnego ciała. To porady opracowane zwłaszcza z myślą o czytelnikach, którzy nie czują się dobrze podczas jesiennych i zimowych dni. Dla wszystkich osób marzących o powrocie lata autorka przygotowuje wiele ciekawych przepisów oraz wskazówek. Dzięki nim można odzyskać dobry nastrój i w ciepły sposób poradzić sobie z zimną pogodą. Uważa, że odpowiednio dobrane posiłki oraz zajęcia zapewniają odzyskanie i utrzymanie równowagi wewnętrznej.

  "Ciepło" - wyjątkowy poradnik Niny Czarneckiej, w którym czytelnik znajdzie wiele praktycznych wskazówek opracowanych z myślą o ponurych i zimnych dniach. Wspaniałe przepisy na smaczne przekąski pomagają w odzyskaniu dobrego nastroju. Porady tej autorki ułatwiają również zorganizowanie przyjemnego wieczoru oraz zadbanie o zdrowie fizyczne i psychiczne. Z pewnością wiele osób doceni także wskazówki dotyczące zachowania urody. Ta książka jest przeznaczona dla wszystkich osób, które chcą uprzyjemnić sobie chłodne dni jesieni lub zimy.

  Ładowanie...