Xi
 » Monika Filipina

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Monika Filipina

   (4 produktów)

  Opowiem ci mamo, co robi moje ciało

  Monika Filipina

  (okładka twarda)

  35,39 
  Wysyłka 24 godziny

  O maluchu w brzuchu, czyli skąd się biorą dzieci

  Marta Maruszczak, Monika Filipina

  (okładka twarda)

  28,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Dobranoc, Misiu

  Monika Filipina

  (okładka twarda)

  26,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Sowa Ninja. The Ninja Owl

  Monika Filipina

  (okładka twarda)

  17,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Monika Filipina

  Monika Filipina to znana autorka i ilustratorka literatury dziecięcej. Współpracuje z wydawnictwami polskimi oraz zagranicznymi. Jej autorskie książki również trafiają już do wydawców polskich, brytyjskich, hiszpańskich i włoskich. Ponadto artystka prowadzi firmę, produkującą przyjazne dla środowiska naturalnego ubrania z ciekawymi motywami graficznymi, przeznaczone dla dzieci.

  Autorka już w dzieciństwie zaskakiwała ogromną wyobraźnią. Chciała być astronautką lub archeolożką, ale ostatecznie postanowiła zająć się ilustratorstwem. Pochodzi z rodziny sportowców, więc zawsze była mocno związana z aktywnością fizyczną. Co ciekawe, wygrała nawet World Karate Championships in Lisbon. Jako dziecko bardzo lubiła rysować, od najmłodszych lat rozwijając swój wyrazisty styl.

  Monika Filipina studiowała ilustratorstwo na Uniwersytecie w Wolverhampton i w Cambridge School of Arts, specjalizując się w ilustracjach książek dla dzieci. Otrzymała wyróżnienie za projekt licencjacki oraz nagrodę Dean's Prize za znakomitą komunikację wizualną. Obecnie mieszka z rodziną w Toruniu, gdzie pisze książki, tworzy nowe ilustracje i projektuje ubrania dla dzieci.

  "Opowiem ci mamo, co robi moje ciało" - książka obrazkowa autorstwa Moniki Filipiny, dzięki której dziecko poznaje ludzki organizm. Mały czytelnik odkrywa, jak działają różne narządy i co wpływa na zdrowie człowieka. To znakomita propozycja dla wszystkich rodziców, szukających wartościowych książek edukacyjnych, którzy chcą poprawnie odpowiadać na wszystkie pytania dziecka. Wspaniale ilustrowana książka z pewnością zaciekawi wielu małych odkrywców oraz będzie pięknie prezentować się na półce.

  Ładowanie...