Xi
 » Michael Newton

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Michael Newton

   (5 produktów)

  Wędrówka dusz

  Michael Newton

  (okładka miękka)

  29,76 
  Wysyłka dzisiaj

  Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

  Michael Newton

  (okładka miękka)

  31,65 
  Wysyłka dzisiaj

  Życie między wcieleniami

  Michael Newton

  (okładka miękka)

  28,48 
  Wysyłka dzisiaj

  Wspomnienia z wędrówki dusz

  Michael Newton

  (okładka miękka)

  26,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Pakiet: Wędrówka dusz/ Przeznaczenie dusz/ Życie między wcieleniami

  Michael Newton, Magdalena Wysmyk

  (okładka miękka)

  75,45 
  Wysyłka dzisiaj

  Michael Newton

  Dr Michael Newton urodził się 9 grudnia 1931 roku w Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych. Posiada doktorat z doradztwa personalnego, jest dyplomowanym hipnoterapeutą oraz członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Psychologii. Pracował również na wydziałach uczelni wyższych, a w Los Angeles prowadzi własną praktykę. Przez wiele lat opracowywał własne techniki intensywnej regresji mającej na celu przenieść osoby poddane hipnozie poza ich wspomnienia z poprzedniego życia do bardziej znaczącego doświadczania duszy. Uważany jest za pioniera w odkrywaniu tajemnic życia po śmierci poprzez wykorzystanie duchowej regresji hipnotycznej. Jest autorem bestsellerowych książek eksplorujących nieśmiertelne życie w świecie duchowym.

  Badania Michaela Newtona koncentrują się właśnie na metodzie cofania pacjentów do wspomnień z poprzednich wcieleń. W ten sposób odkrył, że można ich oczami spojrzeć w świat ducha - a więc ten okres, który dusza spędza pomiędzy swoimi wcieleniami. To właśnie tym zagadnieniom poświęcone są jego najsłynniejsze książki, czyli "Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu" - poruszający zapis przeżyć 29 pacjentów autora, "Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji" - ujawniające metody oraz przebieg sesji regresji hipnotycznej znanej jako LBL, czyli Life Between Lives, oraz "Wspomnienia z wędrówki dusz. Studia członków Instytutu Newtona" - stanowiąca zbiór relacji zebranych i opisywanych przez hipnoterapeutów pracujących w tytułowym Instytucie.

  Wszystkie z tych bestsellerów zawierają liczne dowody na głęboki wpływ duchowej regresji na codzienne ludzkie życie. Pacjenci Michaela Netwona zrozumieli sens przeciwności losu, uzdrowili swoje emocje, dostrzegli prawdziwy sens istnienia. Jego książki zdradzają szczegóły naszych myśli i uczuć w chwili śmierci oraz udowadniają, że jego autorska metoda regresji kryje jeszcze wiele tajemnic. Przede wszystkim jednak to przejmujące historie, które na trwałe weszły do kanonu książek na temat rozwoju duchowego.

  Ładowanie...