Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Matt Robertson

   (5 produktów)

  Kochamy DINOZAURY!

  Matt Robertson

  (okładka twarda)

  25,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Nie tylko robale. Mrówki, ślimaki, patyczaki inne niesamowite zwierzaki

  Matt Robertson

  (okładka twarda)

  25,09 
  Wysyłka dzisiaj

  Dinozaury kontra ludzie

  Matt Robertson

  (okładka twarda)

  33,33 
  Dostępne od 21.03.2024

  Zwierzaki są super!

  Matt Robertson

  (okładka twarda)

  25,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Kochamy dinozaury!

  Matt Robertson

  (okładka twarda)

  24,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Matt Robertson

  Matt Robertson jest brytyjskim ilustratorem i grafikiem. Dorastał w Suffolk i, jak sam wspomina, większość dzieciństwa spędził na rysowaniu i malowaniu, a jego starszy brat i ojciec gorliwie zachęcali go do rozwijania pasji. To właśnie podczas nauki w Art College w Ipswich odkrył swoją miłość do ilustracji, w szczególności do ilustracji książkowych, ale dopiero po ukończeniu studiów w Cambridge School of Art (CSA) jego miłość do książek z ilustracjami i opowiadania historii rozwinęła się naprawdę.

  Po ukończeniu uniwersytetu przeniósł się do Brighton, gdzie poznał przyszłą żonę Amy i kontynuował tworzenie i wystawianie prac. W 2011 roku przenieśli się do pięknego miasta Norwich, gdzie Robertson rozpoczął studia magisterskie z ilustracji do książek dla dzieci, które ukończył w 2014 roku. Jak wspomina przez lata pracował na różnych stanowiskach, w różnych branżach, ale coś w środku zawsze skłaniało go do rozwijania pasji tworzenia obrazów.

  Inspirację czerpie od ludzi, zwierząt lub z czegoś, co powiedziały dzieci jego przyjaciół. Nowe pomysły na historie przychodzą do niego w naprawdę nietypowych miejscach, dlatego ważne jest, aby zawsze miał przy sobie notes lub telefon, by jak najszybciej zapisać myśl. Uważa, że rysowanie umożliwia dorosłym i dzieciom interpretowanie otaczającego ich świata w sposób, który pozwala wejść do niego innym ludziom. Używanie wyobraźni i kreatywności do rysowania wyimaginowanych światów sprawia, że ​​myślimy nieszablonowo i nieustannie się rozwijamy.

  Ładowanie...