Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Matt Robertson

 (2 produktów)

Kochamy DINOZAURY!

(okładka twarda)

23,51 34,90 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Super Staś. Amberek

(okładka twarda)

20,46 32,80 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Matt Robertson

Matt Robertson jest brytyjskim ilustratorem i grafikiem. Dorastał w Suffolk i, jak sam wspomina, większość dzieciństwa spędził na rysowaniu i malowaniu, a jego starszy brat i ojciec gorliwie zachęcali go do rozwijania pasji. To właśnie podczas nauki w Art College w Ipswich odkrył swoją miłość do ilustracji, w szczególności do ilustracji książkowych, ale dopiero po ukończeniu studiów w Cambridge School of Art (CSA) jego miłość do książek z ilustracjami i opowiadania historii rozwinęła się naprawdę.

Po ukończeniu uniwersytetu przeniósł się do Brighton, gdzie poznał przyszłą żonę Amy i kontynuował tworzenie i wystawianie prac. W 2011 roku przenieśli się do pięknego miasta Norwich, gdzie Robertson rozpoczął studia magisterskie z ilustracji do książek dla dzieci, które ukończył w 2014 roku. Jak wspomina przez lata pracował na różnych stanowiskach, w różnych branżach, ale coś w środku zawsze skłaniało go do rozwijania pasji tworzenia obrazów.

Inspirację czerpie od ludzi, zwierząt lub z czegoś, co powiedziały dzieci jego przyjaciół. Nowe pomysły na historie przychodzą do niego w naprawdę nietypowych miejscach, dlatego ważne jest, aby zawsze miał przy sobie notes lub telefon, by jak najszybciej zapisać myśl. Uważa, że rysowanie umożliwia dorosłym i dzieciom interpretowanie otaczającego ich świata w sposób, który pozwala wejść do niego innym ludziom. Używanie wyobraźni i kreatywności do rysowania wyimaginowanych światów sprawia, że ​​myślimy nieszablonowo i nieustannie się rozwijamy.

Ładowanie...