Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Matt Hunt

   (2 produktów)

  Mali WIELCY. Stephen Hawking

  (okładka twarda)

  26,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Jak policzyć do JEDNEGO

  (okładka twarda)

  24,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Matt Hunt

  Matt Hunt przyszedł na świat w Redditch w Worcestershire w 1988 roku. Jest brytyjskim ilustratorem, projektantem oraz grafikiem. Zaczynał jako artysta plastyczny, ukończył studia z wyróżnieniem i zdobył tytuł licencjata w dziedzinie sztuk pięknych w Birmingham School of Art i w tamtym okresie skupił się na ilustracji dla dzieci. Aktualnie pracuje w świecie ilustracji komercyjnej i narracyjnej. Pasjonuje się opowiadaniem historii i uwielbia rysować prawie wszystko.

  Hunt pracuje w stylu mieszanym, wykorzystując różne techniki oraz narzędzia, w tym: farby, długopisy, kredki i technikę cyfrową. Uwielbia tworzyć nowe i ciekawe postacie i pisać dla nich historie. Ogromną inspiracją są dla niego stare filmy, klasyczne ilustracje, kreskówki i książki. Obecnie dzieli dom z żoną Hayley i dwoma kotami.

  Matt Hunt jest autorem ilustracji do między innymi "Stephen Hawking. Mali Wielcy". Książka jest częścią serii książeczek, które zawierają historie naukowców i artystów i które w przystępnym języku opowiadają o dziejach danej osoby. Te niezwykłe historie pozwolą czytelnikom utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce.

  Część zilustrowana przez Hunta opowiada historię Stephena Hawkinga czyli wybitnego naukowca, którego wola życia i pasja odkrywcy sprawiły, że dotarł na szczyt, osiągając niewyobrażalny, naukowy sukces. Mimo przeciwieństw losu i ogromnych problemów zdrowotnych, udało mu się dokonać wielkich odkryć.

  Ładowanie...