Xi

Martin J. Dougherty

 (4 produktów)

Broń palna. Ilustrowana encyklopedia

Martin J. Dougherty

(okładka twarda)

78,39 
Wysyłka 24 godziny

Drony

Martin J. Dougherty

(okładka miękka)

48,99 
Wysyłka 24 godziny

Chińskie czołgi i opancerzone wozy bojowe od 1950 do współczesności. Panorama techniki wojskowej

Martin J. Dougherty

(okładka miękka)

29,19 
Wysyłka 24 godziny

Techniki samoobrony dla kobiet. Uniki, kopnięcia, uderzenia, ciosy

Martin J. Dougherty

(okładka miękka)

7,49 
Wysyłka 24 godziny

Martin J. Dougherty

Martin J. Dougherty jest brytyjskim autorem licznych publikacji, ma na swoim koncie dziesiątki książek, a pisanie to jego codzienna praca. Pisze książki beletrystyczne i non-fiction oraz teksty dla telewizji, a także tworzy różne materiały publikowane także w pozostałych mediach.

Martin J. Dougherty również jest dyrektorem trenerów Stowarzyszenia Sztuk Walki Wszystkich Stylów posiadającym czarne pasy w dwóch stylach ju-jitsu oraz samoobronie. Jego kariera w sztukach walki obejmowała ju-jitsu, kickboxing i samoobronę, a także wojskowe systemy walki. Martin pracował w branży obronnej i bezpieczeństwa, gdzie był ekspertem od systemów uzbrojenia i konfliktu asymetrycznego. Jest także szermierzem historycznym.

Pracował jako konsultant dla telewizyjnych filmów dokumentalnych i wystąpił jako ekspert od broni w programie "Triggers: Weapons that Changed the World". Posiada cztery czarne pasy i od trzydziestu lat szkoli się w sztukach walki. Zaczął praktykować szermierkę w 1987 roku, a jako trener uzyskał kwalifikacje trenera w 1989 roku, po długiej karierze zawodowej skupił się na szermierce historycznej, pozostawiając nieco w tyle szermierkę sportową. Obecnie specjalizuje się w mieczu i szabli wojskowej, ale studiuje kilka innych form walki zbrojnej i bez broni. Obecnie jest Asesorem Regionalnym Brytyjskiej Federacji Historycznego Fechtunku i wykłada na międzynarodowych imprezach, takich jak SWASH i Smallsword Symposium. Odpowiada również za szkolenie marszałków i rozwój formatów turniejowych historycznego fechtunku.

Ładowanie...