Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Marta Łabęcka

   (6 produktów)

  Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię

  Marta Łabęcka

  (okładka miękka)

  27,11 
  Wysyłka dzisiaj

  All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość. Tom 2

  Marta Łabęcka

  (okładka miękka)

  30,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy. Flaw(less). Tom 3

  Marta Łabęcka

  (okładka miękka)

  26,48 
  Wysyłka dzisiaj

  My Beloved Monster

  Marta Łabęcka

  (okładka miękka)

  34,01 
  Wysyłka dzisiaj

  Opowiedz mi naszą historię. Flaw(less). Wydanie ilustrowane

  Marta Łabęcka

  (okładka twarda)

  46,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Marta Łabęcka

  Marta Łabęcka pisze powieści obyczajowe i studiuje filologię angielską w Poznaniu. Przygodę z pisarstwem zaczęła od publikowania swoich opowieści na platformie Wattpad. Wkrótce zebrała tam grupę wiernych czytelników, zyskując coraz większą popularność. Internetowa twórczość przyniosła wreszcie autorce również zainteresowanie dużych wydawców.

  Marta Łabęcka zaczęła pisać podczas wakacji, żeby po prostu zająć czymś myśli. Wkrótce okazało się, że twórczość dosyć dobrze jej wychodzi, a jej opowieści są lubiane przez rosnącą grupę czytelników. Autorka obecnie nie wyobraża sobie życia bez pisania, a także ciągle wymyśla nowe historie. Lubi dobrą literaturę, języki obce i koty.

  Twórczość Marty Łąbęckiej to przede wszystkim wzruszające historie o nastolatkach pochodzących z różnych grup społecznych. Autorka nawiązuje do problemów współczesnej młodzieży, zmagającej się z wygórowanymi oczekiwaniami społeczeństwa, innymi warunkami życia i przeciwstawnymi poglądami. To opowieści o podziałach społecznych oraz próbie nawiązania bliskich relacji między osobami, które pochodzą z różnych środowisk.

  "Flaw(less)" - debiutancka książka Marty Łabęckiej. Jej twórczość pełna jest wzruszających wydarzeń. Autorka opowiada o prawdziwej sile miłości, podziałach społecznych i ich wpływie na relacje międzyludzkie oraz marzeniach, które czasem się spełniają. Bohaterowie pochodzą z różnych środowisk. Niektórzy muszą sprostać wymaganiom stanowczych rodziców, a inni walczą z patologiczną sytuacją w domu. To pełna niezwykłej wrażliwości historia przezwyciężania życiowych problemów. W ramach cyklu ukazały się również powieści All Of Your Flaws oraz Despite Your (im)perfections.

  Ładowanie...