Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Marta Łabęcka

 (3 produktów)

Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię. Tom 1

Marta Łabęcka

(okładka miękka)

5/5
25,69 39,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość. Tom 2

Marta Łabęcka

(okładka miękka)

5/5
30,99 44,90 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Pakiet: Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię / All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość. Tom 1-2

Marta Łabęcka

(okładka miękka)

56,68 84,80 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Marta Łabęcka

Marta Łabęcka pisze powieści obyczajowe i studiuje filologię angielską w Poznaniu. Przygodę z pisarstwem zaczęła od publikowania swoich opowieści na platformie Wattpad. Wkrótce zebrała tam grupę wiernych czytelników, zyskując coraz większą popularność. Internetowa twórczość przyniosła wreszcie autorce również zainteresowanie dużych wydawców.

Marta Łabęcka zaczęła pisać podczas wakacji, żeby po prostu zająć czymś myśli. Wkrótce okazało się, że twórczość dosyć dobrze jej wychodzi, a jej opowieści są lubiane przez rosnącą grupę czytelników. Autorka obecnie nie wyobraża sobie życia bez pisania, a także ciągle wymyśla nowe historie. Lubi dobrą literaturę, języki obce i koty.

Twórczość Marty Łąbęckiej to przede wszystkim wzruszające historie o nastolatkach pochodzących z różnych grup społecznych. Autorka nawiązuje do problemów współczesnej młodzieży, zmagającej się z wygórowanymi oczekiwaniami społeczeństwa, innymi warunkami życia i przeciwstawnymi poglądami. To opowieści o podziałach społecznych oraz próbie nawiązania bliskich relacji między osobami, które pochodzą z różnych środowisk.

"Flaw(less)" - debiutancka książka Marty Łabęckiej. Jej twórczość pełna jest wzruszających wydarzeń. Autorka opowiada o prawdziwej sile miłości, podziałach społecznych i ich wpływie na relacje międzyludzkie oraz marzeniach, które czasem się spełniają. Bohaterowie pochodzą z różnych środowisk. Niektórzy muszą sprostać wymaganiom stanowczych rodziców, a inni walczą z patologiczną sytuacją w domu. To pełna niezwykłej wrażliwości historia przezwyciężania życiowych problemów.

Ładowanie...