Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Mark Wolynn

   (2 produktów)

  Nie zaczęło się od ciebie

  Mark Wolynn, Maria Reimann

  (okładka twarda)

  32,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Mark Wolynn

  Mark Wolynn jest terapeutą z wieloletnim doświadczeniem, prowadził liczne badania w zakresie dziedziczenia traumy. Jego główna teoria dotyczy możliwości przeżywania ciężkiej traumy, pomimo tego, że osobiście nie doświadczyło się krzywdy. A sama trauma może być przeżywana przez kilka pokoleń.

  Ukończył z wyróżnieniem filologię angielską i psychologię na Uniwersytecie w Pittsburghu, gdzie podjął później pracę.

  Jest twórcą i dyrektorem Family Constellation Institute (Instytutu Konstelacji Rodzinnych). Jego wieloletnie doświadczenie obejmuje pracę: na Uniwersytecie w Pittsburghu, na Western Psychiatric Institute, The Omega Institute, The New York Open Center oraz The California Institute of Integral Studies.

  Mark Wolynn publikował swoje artykuły i badania w czasopismach specjalistycznych, na przykład: 'Elephant Journal' czy 'Psych Central'. Natomiast 'The New Yorker' opublikował jego wiersze.

  Zapewnia edukację i szkolenia dla terapeutów traumy, psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, specjalistów od zdrowia psychicznego, trenerów, doradców, edukatorów, lekarzy i innych pracowników służby zdrowia. Specjalizuje się w leczeniu depresji, stanów lękowych i obsesyjnego myślenia. Jego książka Nie zaczęło się od ciebie została przetłumaczona na 20 języków.

  Ładowanie...