Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Mark Wolynn

 (1 produktów)
?

Nie zaczęło się od ciebie

Mark Wolynn

(okładka miękka)

26,59 
Wysyłka 24 godziny

Mark Wolynn

Mark Wolynn jest terapeutą z wieloletnim doświadczeniem, prowadził liczne badania w zakresie dziedziczenia traumy. Jego główna teoria dotyczy możliwości przeżywania ciężkiej traumy, pomimo tego, że osobiście nie doświadczyło się krzywdy. A sama trauma może być przeżywana przez kilka pokoleń.

Ukończył z wyróżnieniem filologię angielską i psychologię na Uniwersytecie w Pittsburghu, gdzie podjął później pracę.

Jest twórcą i dyrektorem Family Constellation Institute (Instytutu Konstelacji Rodzinnych). Jego wieloletnie doświadczenie obejmuje pracę: na Uniwersytecie w Pittsburghu, na Western Psychiatric Institute, The Omega Institute, The New York Open Center oraz The California Institute of Integral Studies.

Mark Wolynn publikował swoje artykuły i badania w czasopismach specjalistycznych, na przykład: 'Elephant Journal' czy 'Psych Central'. Natomiast 'The New Yorker' opublikował jego wiersze.

Zapewnia edukację i szkolenia dla terapeutów traumy, psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, specjalistów od zdrowia psychicznego, trenerów, doradców, edukatorów, lekarzy i innych pracowników służby zdrowia. Specjalizuje się w leczeniu depresji, stanów lękowych i obsesyjnego myślenia. Jego książka Nie zaczęło się od ciebie została przetłumaczona na 20 języków.

Ładowanie...