Xi

Maria Simma

 (3 produktów)

O duszach czyśćcowych. Uwolnijcie nas stąd!

Maria Simma, Nicky Eltz

(okładka miękka)

22,29 
Wysyłka dzisiaj

Moje przeżycia z duszami czyśćcowymi

Maria Simma

(okładka miękka)

17,69 
Wysyłka dzisiaj

Przedziwne sekrety dusz czyśćcowych

Siostra Emmanuelle, Maria Simma

(okładka miękka)

13,99 
Wysyłka dzisiaj

Maria Simma

Maria Simma urodziła się 5 lutego 1915 roku w Sonntag/Vorarlberg, zmarła 16 marca 2004 roku w Bregenzerwald). Była austriacką mistyczką, mieszkanką alpejskiej wioski Sonntag. Sławę przyniosła jej książka "Moje przeżycia z duszami czyśćcowymi".

Ze względu na swoje wizje, otrzymała kierownika duchowego - księdza Alfonsa Matta. Maria Simma w ciągu swojego życia trzykrotnie usiłowała wstąpić do klasztoru, za każdym razem odmawiano jej tego ze względu na stan zdrowia. Od 1940 r. zaczęła mieć widzenia dusz czyśćcowych. Widzeniom towarzyszyły dotkliwe cierpienia fizyczne.

Według przekazów od małego dziecka odznaczała się głęboką religijnością. Po ukończeniu szkoły ludowej pracowała przez wiele lat jako służąca. Jedynym źródłem jej utrzymania było małe ogrodnictwo, prace chałupnicze i sprzątanie kościoła. Złożyła Matce Bożej ślub czystości według zaleceń św. Grignon de Montfort oraz ofiarowała całe swoje życie, aby nieść pomoc duszom w czyśćcu cierpiącym, przez modlitwę i cierpienie. Do 1953 r. odwiedzały ją 2 lub 3 dusze w ciągu roku i to najczęściej w listopadzie. Od 1954 r. te wizyty odbywały się już każdej nocy. Co noc przychodziła jedna dusza, ale zawsze inna. Od 2 listopada 1953 r. Maria Simma zaczęła pomagać duszom czyśćcowym nie tylko przez modlitwę, ale również przez cierpienia ofiarowane w ich intencji. Pomimo podejmowanych na przestrzeni lat licznych prób, dotychczas nikomu nie udało się dowieść, że Maria Simma i jej kierownik duchowy mogli dopuścić się oszustwa.

Ładowanie...