Xi

Marek Sekielski

 (2 produktów)

Jest OK. To dlaczego nie chcę żyć?

Marek Sekielski, Małgorzata Serafin

(okładka miękka)

31,19 
Wysyłka dzisiaj

Ogarnij się, czyli jak wychodziliśmy z szamba

Artur Nowak, Marek Sekielski

(okładka miękka)

27,29 
Wysyłka dzisiaj

Marek Sekielski

Marek Sekielski (ur. w 1978 roku) jest polskim producentem telewizyjnym, współtworzącym między innymi "Fakty TVN" oraz program talk-show "Teraz my!".

Wspólnie z bratem Tomaszem Sekielskim zrealizował dwa filmy dokumentalne poruszające problem wykorzystywania seksualnego dzieci w Kościele katolickim w Polsce. To właśnie te filmy: "Tylko nie mów nikomu" z 2019 i "Zabawa w chowanego" z 2020 roku przyniosły Sekielskiemu największą rozpoznawalność, wywołując burzliwą ogólnokrajową dyskusję. Za film "Tylko nie mów nikomu" Marek Sekielski otrzymał szereg nagród, m.in. Grand Press, Nagrodę im. Andrzeja Woyciechowskiego oraz Polską Nagrodę Filmową Orzeł za najlepszy film dokumentalny.

Marek Sekielski cierpi na chorobę alkoholową i regularnie pracuje nad tym problemem na terapii antyuzależnieniowej. Od 2020 roku prowadzi na kanale YouTube „Sekielski” cykl rozmów "Sekielski o nałogach". W książce "Ogarnij się, czyli jak wychodziliśmy z szamba", którą napisał razem z Arturem Nowakiem przedstawia swoje doświadczenia z uzależnieniem. Książka łamie mit o tym, że uzależnieni od alkoholu to tylko tak zwani brudni menele, udowadnia, że alkoholicy to także dyrektorzy, kierownicy, prawnicy oraz lekarze. Marek Sekielski wyznaje filozofię, że "nie ma takiego szamba, z którego nie można się wydostać" i ma nadzieję, że opowiedzenie jego historii pomoże innym uzależnionym w wydostaniu się z nałogu.

Ładowanie...